Перейти до основного вмісту
симпозіум

Запрошуємо до участі в Міжнародному науково-практичному симпозіумі

До участі в симпозіумі «Концептуальні проблеми розвитку сучасної гуманітарної та прикладної науки. Післявоєнна відбудова України» запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, аспіранти закладів вищої освіти та науково-дослідних установ, практичні працівники, здобувачі вищої освіти.

Читати далі
державна символіка

Іменні стипендії ВРУ для молодих учених – докторів наук на 2024 рік

Про тематики конкурсних робіт з питань розроблення проєктів законодавчих та нормативноправових актів на іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук на 2024 рік та конкурсний відбір за 2023 рік.

Читати далі
7 позиція серед ЗВО України в Ukrainian National H-index Ranking 2023

7 позиція серед ЗВО України в Ukrainian National H-index Ranking 2023

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича посів 21 місце серед 442 учасників рейтингу і 7 місце серед закладів вищої освіти України.

Читати далі
Студентська наукова конференція 2023

Студентська наукова конференція 2023

Шановні викладачі та студенти! Нагадуємо, що з 25 по 27 квітня 2023 року планується проведення Студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Конференція проводиться з метою виявлення, сприяння розвитку, стимулювання творчого самовдосконалення та активізації науково-дослідної роботи студентської молоді.

Читати далі
фестиваль 2023

Запрошуємо до участі в YOUNG INNOVATION HACKATHON 2023

Запрошуємо до участі у міжнародному стартап заході: YOUNG INNOVATION HACKATHON, який відбудеться в КНУ 18-28 квітня 2023 року. Основна мета заходу: підтримка молодіжних українських стартапів. Віковий ценз участі: до 40 років. Для участі у в події просимо Вас зареєструватися до 16:00 понеділка 17 квітня 2023 року.

Читати далі
Автор фото – пресслужба Міністерства освіти і науки України

Опитування «Відкрита наука в закладах вищої освіти України»

З метою удосконалення вітчизняного законодавства відповідно до стандартів і норм ЄС щодо розроблення та імплементації стратегії впровадження Відкритої науки, визначення перспектив розвитку Відкритої науки в закладах вищої освіти та надання консультаційної підтримки вітчизняним ученим, Інститут вищої освіти НАПН України проводить опитування в закладах вищої освіти, до якого запрошує долучитися керівників закладів та структурних підрозділів, науково-педагогічних і наукових працівників, працівників бібліотек, ІТ-працівників.

Читати далі
Олександр Шайко-Шайковський з нагородою

Лауреат I Міжнародного наукового чемпіонату в Дубаї

Професор кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Олександр Шайко-Шайковський став лауреатом I Міжнародного наукового чемпіонату в Дубаї, посівши третє місце.

Читати далі
науковці ЧНУ

Фінансування наукових досліджень і розробок ЧНУ

Сім проєктів науковців Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича здобули перемогу у конкурсних відборах наукових розробок за участі ЗВО та наукових установ, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Читати далі
хіміки

Хіміки отримали підтримку Інжинірингової школи Noosphere

Команда з кафедри загальної хімії та хімічного матеріалознавства, яка об’єднала студентів, аспірантів та випускників Малої академії наук, пройшла відбір та отримала підтримку в рамках діяльності Інжинірингової школи Noosphere в Чернівецькому національному університеті.

Читати далі
Степан Мельничук

Вітаємо з високою державною нагородою!

Відповідно до Указу Президента України №27/2022 від 22 січня 2022 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України», орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджено Мельничука Степана Васильовича, професора кафедри комп’ютерних систем та мереж Навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 2005-2019 рр.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності