Ideas of young people – 2024

У відповідності до Розпорядження голови Чернівецької обласної Олексія Бойка №89 від 01.04.2024 р., з 1 квітня 2024 року розпочався І обласний конкурс інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді «Ideas of young people – 2024».

Переможець отримає відзнаку і персональну грошову винагороду від голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка в розмірі 15000 грн., а також сприяння від Чернівецької обласної ради в реалізації проєкту.

Автори проєктів, які посядуть друге та третє місця, отримають відзнаки і заохочувальні премії в розмірі 10000 грн. та 5000 грн. та сприяння від Чернівецької обласної ради в реалізації своїх ініціатив.

Конкурс відбудеться за категоріями:

• AR/VR;
  • Big data;
  • Блокчейн;
  • Кібербезпека;
  • Освітні технології;
  • Спосіб життя; eGovernment;
  • Оборона і безпека;
  • Енергетика та екологія;
  • Fintech/Legaltech;
  • Охорона здоров’я;
  • Культура та мистецтво;
  • Туризм і краєзнавство;
  • Медіа та реклама;
  • Роздрібна торгівля;
  • Промисловість;
  • Штучний інтелект;
  • Хімія та біотехнології;
  • Агротехнології.

Щодо участі звертайтеся до координаторів за телефонами: (0372) 55-30-37; 0509667899.

Прийом заявок триватиме до 1 травня 2024 року. Підведення підсумків конкурсу 17 травня 2024 року.

Заявки надсилайте на e-mail: [email protected], [email protected].

Що потрібно вказати в заявці:

1. Прізвище, ім’я та по-батькові заявника (заявників);
  2. Електронна пошта та контактні телефони;
  3. Домашня адреса;
  4. Навчальний заклад, курс, група, клас;
  5. Спрямування проєкту (категорія);
  6. Назва проєкту;
  7. Загальний опис проєкту;
  8. Новизна проєкту;
  9. Результат проєкту;
  10. Я поінформований про те, що під час проведення конкурсу може проводитися фото та відеозйомка з використанням матеріалів на розсуд оргкомітету;
    Так.
  11. Я даю свою згоду на обробку персональних даних.
    Так.

Будьте сміливими у своїй творчості! Чекаємо на ваші креативні ідеї, щоб допомогти втілити їх у життя!