Перейти до основного вмісту
Founder, Team, Launch

Міжнародна освітня платформа UGF анонсує нову лекцію у грудні

Команда, команда, команда — це перші три речі, у які інвестори інвестують. Що повинні робити засновники? Як побудувати сильну команду? Які важкі рішення можливо потрібно буде приймати? Ці та інші питання спікер розкриє під час лекції.

Читати далі
UGF

Запрошуємо до участі в лекції на тему фандрейзингу

Онлайн лекція щодо фандрейзингу (залучення ресурсів для реалізації соціальних та суспільно-значущих проєктів) відбудеться 30 листопада 2023 року о 19:00 (за київським часом).

Читати далі
J. Scott Christianson

Міжнародна освітня платформа UGF анонсує нову лекцію у листопаді

Поява глибокого фейкового контенту все більше впливає на суспільну довіру, а також на роботу/користування онлайн-світом. Які плюси та мінуси цієї нової технології, як ми можемо розпізнати дипфейки та що ми можемо зробити, щоб захистити себе від оманливих дипфейків?

Читати далі
WUR 2024

Позиції ЧНУ ім. Ю. Федьковича по галузям знань The World University Rankings 2024

Позиції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича по галузям знань від Британського рейтингового агентства Times Higher Education

Читати далі
МОН

Конкурс на стипендії Кабінету міністрів для молодих вчених 2024

На здобуття стипендій можуть висуватись наукові працівники, науково-педагогічні працівники, аспіранти, докторанти, інші молоді вчені наукових установ, організацій, ЗВО. Вік осіб, які висуваються на здобуття стипендій, не може перевищувати вік, визначений для молодих вчених Законом України "Про наукову і науково-технічну діяльність".

Читати далі
вебінари

Жовтневі вебінари від Elsevier для видавців та редакторів

До уваги редакторів наукових журналів ЧНУ! У жовтні видавнича компанія Ельзевір (Elsevier) проведе вебінари з метою інформування щодо просування українських журналів та наукових публікацій.

Читати далі
грантові можливості

CRDF Global пропонує грантові можливості для науковців

CRDF Global пропонує: Конкурс мікрогрантів для публікації наукових статей у рецензованих міжнародних журналах. Дедлайн: 6 листопада 2023 року. Конкурс грантів для участі у конференціях. Дедлайн: 6 листопада 2023 року.

Читати далі
UGF Andreas Schleicher «Measuring education beyond academic learning»

Online лекція від A. Schleicher «Measuring education beyond academic learning»

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію директора з питань освіти та компетенцій Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), почесного професора Гейдельберзького університету Andreas Schleicher «Measuring education beyond academic learning».

Читати далі
МОН

МОН України розпочинає конкурс проєктів для молодих вчених

Відповідно до наказу №338 від 25.09.2023 та наказу МОН №1143 від 21.09.2023 від 22 вересня 2023 року розпочався Конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених (далі — Конкурс).

Читати далі
твінінг

Долучайтесь до Ukraine Twinning Initiative

Наш партнер по проєкту Twinning пропонує допомогу українським університетам у пошуку партнерів із Латинської і Північної Америки для проведення досліджень.  

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності