Новини

Вітаємо переможців студентських наукових робіт

Вітаємо переможців студентських наукових робіт

Вітаємо студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, які здобули перемогу в першому (внутрішньоуніверситетському) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році.

Читати далі
Концерт

Благодійний концерт "Єдині"

Центр культури і дозвілля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та відомі буковинські артисти запрошують на благодійний концерт на Панській вулиці.

Читати далі
Польовий семінар

Польовий семінар «Загальні риси природи Зовнішнього та Вододільно-Верховинського масивів Українських Карпат»

24 травня з метою розширення та узагальнення практичних знань з предметів природничого характеру доцент співробітники кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії провели польовий семінар в межах Зовнішнього та Вододільно-Верховинського масивів Українських Карпат.

Читати далі
Олександр Троянович Безаров

Викладачі університету в телевізійному проєкті «Історичні діалоги»

25 травня викладачі факультету історії, політології та міжнародних відносин взяли участь у щотижневому телевізійному проєкті «Історичні діалоги», покликаному розповідати широкій аудиторії про відомі та маловідомі сторінки як української, так і всесвітньої історії.

Читати далі
Вручення сертифікатів від «Resource Studio»

Вручення сертифікатів від «Resource Studio»

У рамках Меморандуму про співробітництво між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та «Resource Studio» (Ресурсною студією, м. Київ) ТОВ «ІМТЕКС ГРУП» впродовж березня-травня 2023 року проведено серію тренінгів для студентів, аспірантів та викладачів університету.

Читати далі
Мініфутбол

Завершився турнір з мініфутболу

22 травня завершився турнір з мініфутболу серед викладачів та співробітників університету, присвячений Дню святого Миколая.

Читати далі
Будуємо спільний європейський простір

Будуємо спільний європейський простір

22-23 травня на запрошення відділу міжнародних зв’язків Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича наше місто відвідала німецька політикиня Реббека Гармс (Союз 90/Партія Зелених), режисерка-документалістка.

Читати далі
Перше місце

Переможець фотоконкурсу «Моя вишиванка»

Голосування за найкраще фото у вишиванці в рамках фотоконкурсу від Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича «Моя вишиванка» завершилося.

Читати далі
Книга про Голокост у Чернівцях

Відбулася презентація німецькомовної версії книги про Голокост у Чернівцях

15 травня у м. Дюссельдорф (Німеччина), який віднедавна є містом-побратимом Чернівців, відбулася нетривіальна подія. В Центральній бібліотеці міста відбулася презентація німецькомовної версії книги про Голокост у Чернівцях.

Читати далі
Працівники ЧНУ

Працівники ФМІ відвідали Бєльцький державний університет

22 травня асистентка кафедри прикладної математики та інформаційних технологій Анастасія Юрійчук та студентка факультету, лаборантка кафедри диференціальних рівнянь Тетяна Скрипник відвідали Бєльцький державний університет імені Алеку Руссо (Республіка Молдова).

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності