Вступ на бакалаврат

Дні відкритих дверей

ЄФВВ

УЦОЯО інформує - робочі групи при МОН України розробили характеристики предметних тестів єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

Читати далі
ЄФВВ та ЄВФ

УЦОЯО надає роз’яснення щодо вибору тестів ЄВІ та/або ЄФВВ. Як вам обрати на які з цих тестів необхідно реєструватись?

Читати далі
військовозобов’язаним

Для військовозобов’язаних осіб однією з вимог до зарахування є подання до приймальної комісії військово-облікових документів. Перелік осіб, які користуються правом на відтермінування подання вказаних документів оприлюднений МОН України.

Читати далі
реєстрація

8 травня розпочинається реєстрація для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ), яка триватиме до 31 травня 2023 року включно.

Читати далі
ЄВІ

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти оприлюднено демонстраційні тести ЄВІ 2023 року.

Читати далі
Максим Марич

Про особливості цьогорічної вступної кампанії у ЗВО розповів відповідальний секретар Приймальної комісії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Марич Максим.

Читати далі
ЄВІ/ЄФВВ 2023

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення у 2023 році вступних випробувань до магістратури.

Читати далі
запрошення

Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас, Ваших батьків, друзів та всіх охочих у неділю, 30 квітня, на День відкритих дверей до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності