Перейти до основного вмісту

Представлена нижче інформація стосується вступу 2023 року. Однак у 2024 році відбуватиметься за аналогічним принципом

Процедуру зарахування можна розпочинати не раніше ніж ви побачите відповідні статуси на заявах в електронному кабінеті вступника

statusy-zaiav_51

statusy-zaiav_61


 

До уваги вступників пільгових категорій!

Якщо ви отримали на одній із заяв рекомендацію на бюджет, але бажаєте навчатись за іншою заявою чи прогавите терміни підтвердження свого бажання навчатись за цією заявою - у цьому році для вас переведення на бюджет з контракту на вакантні місця неможливе!

1. Перевірити в особистому кабінеті наявність рекомендації на заяві.

2. За наявності рекомендації сформувати пакет документів відповідно до переліку документів.


Підготувати КЕП 

Перелік акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), що формують КЕП, сумісні в електронному кабінеті вступника

Підтвердити вибір місця навчання - відео інструкція або інструкція (pdf)


3. Для зарахування по рекомендації на бюджет (держзамовлення) у період 04-08 серпня, а для зарахування на контракт до 29 серпня, виконати вимоги до зарахування: надати пакет документів до приймальної комісії (Коцюбинського 2, корпус 5, Шевченківська зала).

4. Отримати у працівника приймальної комісії опис особової справи та роздруковану заяву.

5. На цьому етапі ви переходите до представника свого факультету в Блакитній залі. Увага! Цей етап дещо відмінний для вступників на бюджет та контракт:

 • рекомендованим на навчання за кошти бюджету (держзамовлення) необхідно укласти договір "Про навчання у закладі вищої освіти"*.
 • рекомендованим на навчання за контрактом (за кошти фізичних (юридичних) осіб) необхідно укласти договір "Про навчання у закладі вищої освіти" та договір "Про надання освітніх послуг між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою", отримати реквізити та сплатити за навчання не пізніше 10 календарних днів з дня укладання угоди.

* Якщо вступник є неповнолітньою особою, то обов’язковою є присутність законного представника (одного з батьків) - представнику мати з собою документи які посвідчують особу..

6. Очікуєте зміну статусу заяви.

 

P.S. З питаннями щодо поселення у гуртожитки звертайтесь на факультети.

1. Перевірити в особистому кабінеті наявність рекомендації на заяві.

2. За наявності рекомендації підтвердити бажання навчатись за цією заявою відповідно до відео інструкції або інструкції (pdf).  3. Для зарахування по рекомендації на бюджет (держзамовлення) у період 04-08 серпня, а для зарахування на контракт до 29 серпня, виконати вимоги до зарахування: сформувати пакет документів відповідно до переліку документів + роздрукована та підписана вступником заява (роздрукована з електронного кабінета), на фото усіх документів накласти ЕЦП/КЕП вступника (у форматі p7s). Надіслати сформований та підписаний файл на електронну пошту приймальної комісії [email protected] із вказанням теми листа "документи для зарахування на навчання від ....(ваше повне ім’я)...". В листі вказати своє повне ім’я та спеціальність на яку плануєте вступ, вказуєте актуальний контактний номер телефона та чи потребуєте гуртожиток.

vstup-chnu_zarakhuvannia-onlain

4. Отримати у відповідь на надісланий лист: 

 • рекомендованим на навчання за кошти бюджету (держзамовлення) зразок та бланк (роздрукувати і заповнити відповідно до зразка) договору "Про навчання у закладі вищої освіти".
 • рекомендованим на навчання за контрактом (за кошти фізичних (юридичних) осіб) зразки та бланки (роздрукувати і заповнити відповідно до зразків) договору "Про навчання у закладі вищої освіти" і договору "Про надання освітніх послуг між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою".

5. Підписані документи з ЕЦП/КЕП вступника (та законного представника якщо вступник неповнолітній - два КЕП вступника і представника) надіслати у відповідь на лист від приймальної комісії. 

 • вступникам на контракт ще необхідно отримати реквізити та сплатити за навчання не пізніше 10 календарних днів з дня укладання угоди.

6. Очікуєте зміну статусу заяви.

 

Реквізити для оплати за навчання та вартість яку ви маєте сплатити є в Договорі "Про надання освітніх послуг між закладом вищої освіти та фізичною (юридичною) особою" який ви укладаєте для зарахування на навчання на контракті.

Або можна скористатись відповідним функціоналом на сайті нашого університету: Оплата послуг

Квитанцію про оплату навчання - оригінал залишаєте собі, а копію чи фото/скан передаєте на факультет.

Поселенням до гуртожитків займаються факультети без участі приймальної комісії!

Вам необхідно звернутись на факультет до якого ви вступили, написати заяву відповідно до зразка який вам дадуть. 

Виникають запитання по вступу та специфіки навчання на своїй майбутній спеціальності?

Тоді, можете звернутись до відповідальних осіб на факультеті/інституті і особисто задати їм питання: 

 • Філологічний факультет philology.chnu.edu.ua + 38 (095) 503 08 85 Навчально-науковий інститут біології, хімії та біоресурсів ibhb.chnu.edu.ua + 38 (050) 602 53 47
 • Факультет іноземних мов https://mel.chnu.edu.ua/ + 38 (095) 819 51 40
 • Географічний факультет geo.chnu.edu.ua + 38 (050) 666 39 09
 • Навчально-науковий інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук http://ptcsi.chnu.edu.ua/ + 38 (095) 315 61 18
 • Економічний факультет econom.chnu.edu.ua + 38 (050) 299 43 99
 • Факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва arhibud.chnu.edu.ua + 38 (066) 138 53 16
 • Факультет математики та інформатики fmi.org.ua + 38 (050) 183 41 93
 • Юридичний факультет law.chnu.edu.ua + 38 (066) 743 88 83
 • Факультет фізичної культури та здоров’я людини fizkult.chnu.edu.ua + 38 (050) 728 25 17
 • Факультет історії, політології та міжнародних відносин history.chnu.edu.ua + 38 (050) 655 38 61
 • Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи webchnunew.kl.com.ua + 38 (099) 403 10 10


Більше інформації про факультети / інститути: Навчальні підрозділи університету або  Факультети та інститути

Профспілка підготувала для вас список сторінок та чатів всіх факультетів , навчально-наукових інститутів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Підписуйся та приєднуйся до своїх: https://telegra.ph/Korisn%D1%96-ta-c%D1%96kav%D1%96-stor%D1%96nkikanali-za-yakimi-tob%D1%96-varto-stezhiti-07-20

 

У цьому знову ж таки необхідно покладатись на статуси електронних заяв.

statusy-zaiav_71

statusy-zaiav_81

Якщо ви пройшли увесь цей довгий шлях та виконали вимоги до зарахування у встановлені терміни — вітаємо вас зі вступом до лав наших студентів!

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності