Про Раду молодих вчених
Як Ви собі уявляли університетське життя, плануючи власний вступ та навчання? Мабуть перед очима відразу з’являлися картинки із групами молодих людей, які об’єднані спільною метою, інтересам та прагненнями; бажанням пізнати щось нове, поділитися цим досвідом із іншими, перевірити «на міцність» власні переконання тощо… Ви праві, університет – це спільнота, котра не тільки готує професіоналів, а й надає можливості цілісного становлення особистості й, що важливо, – створює фундамент для віднаходження однодумців з котрими разом можна в майбутньому ефективніше застосовувати в практиці здобуті знання, навички, вміння, реалізовувати мрії та професійні прагнення, зрештою.
Рада молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – це якраз спільнота креативних та вмотивованих на розвиток науки в університеті та країни в цілому молодих людей, що є керівним представницьким органом Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених. Її представники діють на кожному факультеті чи інституті через власне команду Ради молодих вчених цього підрозділу та його Наукового товариства. Нашою місією ми вбачаємо сприяння наукового зростання окремого молодого ученого (чи того, хто ще є студентом, але має інтерес до наукової роботи) й науково-дослідницьких колективів задля успішного майбутнього розвитку науки в нашій країні, адже молодіжна наука сьогодні – це наука майбутнього завтра. В конкретиці дій це полягає в реалізації як науково-просвітницьких заходів, так і власне координації окремих ініціатив, які спрямовані на підтримку молодих учених, відзначення їх здобутків, допомогу у пошуку партнерів, які б дозволили реалізовувати ідеї та задуми креативних дослідників (організація конференцій, наукових семінарів, предметних курсів щодо набуття нових актуальних знань в царині наукової роботи, коворкінгів щодо написання грантових заявок та пропозицій на наукові стипендії тощо). Ми не залишаємося осторонь і таких форматів взаємодії, котрі сприяють побудові командної роботи, але носять інтелектуально-розважальний характер, зокрема гра в Брейн-Ринг й інші; популяризують науку на різних рівнях, навіть серед учнівської молоді («Наукові пікніки» для дітей шкільного віку й долучення до інших подібних громадських ініціатив, зокрема одна з останніх – «Діти-дітям» спільно із зірками української естради, відомими блогерами) тощо.

-
Наукова діяльність -
середа, 27 вересня 2023 р.
Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію директора з питань освіти та компетенцій Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), почесного професора Гейдельберзького університету Andreas Schleicher «Measuring education beyond academic learning».
Читати далі
-
Наукова діяльність -
понеділок, 25 вересня 2023 р.
Відповідно до наказу №338 від 25.09.2023 та наказу МОН №1143 від 21.09.2023 від 22 вересня 2023 року розпочався Конкурс проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених (далі — Конкурс).
Читати далі
-
Наукова діяльність -
пʼятниця, 22 вересня 2023 р.
Наш партнер по проєкту Twinning пропонує допомогу українським університетам у пошуку партнерів із Латинської і Північної Америки для проведення досліджень.
Читати далі
-
Наукова діяльність -
понеділок, 18 вересня 2023 р.
18 вересня в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича розпочала свою роботу шістнадцята міжнародна конференція "Кореляційна оптика 2023".
Читати далі
-
Наукова діяльність -
вівторок, 12 вересня 2023 р.
Повідомляємо про оголошення конкурсного відбору відповідно до наказу МОН №1113 від 11 вересня 2023 року "Про проведення у 2023 році конкурсного відбору фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок".
Читати далі