Перейти до основного вмісту

Про Раду молодих вчених

Як ви уявляли університетське життя, плануючи свій вступ та навчання? Мабуть, перед очима відразу з'являлися картини з групами молодих людей, які об'єднані спільною метою, інтересами та прагненнями; бажанням пізнати щось нове, поділитися цим досвідом з іншими, перевірити "на міцність" власні переконання тощо... Ви праві, університет - це спільнота, яка не тільки готує професіоналів, а й надає можливості цілісного становлення особистості й, що важливо, - створює фундамент для знаходження однодумців, з якими разом можна в майбутньому ефективніше застосовувати в практиці здобуті знання, навички, вміння, реалізовувати мрії та професійні прагнення, зрештою.

Рада молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича - це саме та спільнота креативних та мотивованих на розвиток науки в університеті та країні в цілому молодих людей, що є керівним представницьким органом Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених. Її представники діють на кожному факультеті чи інституті через власну команду Ради молодих вчених цього підрозділу та їх Наукового товариства. Нашою місією ми бачимо сприяння науковому зростанню окремого молодого ученого (чи того, хто ще є студентом, але має інтерес до наукової роботи) й науково-дослідницьких колективів для успішного майбутнього розвитку науки в нашій країні, адже молодіжна наука сьогодні - це наука майбутнього завтра. У конкретних діях це полягає в реалізації як науково-просвітницьких заходів, так і координації окремих ініціатив, спрямованих на підтримку молодих учених, відзначення їх досягнень, допомогу у пошуку партнерів, які дозволять реалізувати ідеї та задуми креативних дослідників (організація конференцій, наукових семінарів, предметних курсів щодо набуття нових актуальних знань в сфері наукової роботи, коворкінгів щодо написання грантових заявок та пропозицій на наукові стипендії тощо). Ми не залишаємося осторонь і таких форм взаємодії, які сприяють побудові командної роботи, але мають інтелектуально-розважальний характер, зокрема гра в Брейн-Ринг та інші; популяризацію науки на різних рівнях, навіть серед учнівської молоді («Наукові пікніки» для дітей шкільного віку та долучення до інших подібних громадських ініціатив, зокрема одна з останніх - «Діти-дітям» спільно зі зірками української естради, відомими блогерами) тощо.

Основні документи

Відкритий турнір з Брейн-рингу
Брейнринг
ІІ Міжнародна НПК «Молодіжна наука заради миру та розвитку»
МНЗМР
Грант ЧНУ для молодих вчених 2023
Грант ЧНУ для молодих вчених
Іменні стипендії Чернівецької міської ради для молодих вчених
Стипендії
Регіональна зустріч Рад молодих вчених Чернівецької області
РМВ
Вітаємо наших молодих вчених 2023
Молоді вчені 2023
«Наукові пікніки 2023»
«Наукові пікніки 2023»
Науковий фестиваль Open Lab (OL)
Open Lab
Наші партнери
Останні новини
конкурс

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій в установленому порядку до 30 квітня 2024 року приймає конкурсні роботи на Стипендії на 2025 рік.

Читати далі
конкурс

Відповідно до листа Комітету з Національної премії України імені Бориса Патона від 23.02.2024 № 01-16/26 та у зв’язку з вивільненими місцями до 22 березня 2024 року продовжено подання претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Читати далі
UGF

Команда Ukraine Global Faculty з радістю анонсує нові лекції, що відбудуться у березні-квітні 2024 року за участю провідних міжнародних топспікерів. Реєструйтесь, беріть участь і розширюйте горизонт своїх знань разом з нами! Чекаємо на вашу активну участь на нашій освітній онлайн платформі для особистого та професійного розвитку.

Читати далі
Transparent Ranking

Опублікований Webometrics рейтинг прозорості відображає прихильність університетів до принципів відкритої науки. Наш університет входить у першу десятку університетів України цього рейтингу.

Читати далі
UGF

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію партнера, зареєстрованого патентного повіреного у Foley Hoag LLP (Boston, MA, USA), який входить до рейтингу Найкращих адвокатів Америки (патентне право). Під час цієї лекції учасники розглянуть основні положення Договору про патентну кооперацію (РСТ) та процедуру подання міжнародних патентних заявок; основні вимоги до патентних заявок у США та інших країнах.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності