Рада молодих вчених

Про Раду молодих вчених

Як Ви собі уявляли університетське життя, плануючи власний вступ та навчання? Мабуть перед очима відразу з’являлися картинки із групами молодих людей, які об’єднані спільною метою, інтересам та прагненнями; бажанням пізнати щось нове, поділитися цим досвідом із іншими, перевірити «на міцність» власні переконання тощо… Ви праві, університет – це спільнота, котра не тільки готує професіоналів, а й надає можливості цілісного становлення особистості й, що важливо, – створює фундамент для віднаходження однодумців з котрими разом можна в майбутньому ефективніше застосовувати в практиці здобуті знання, навички, вміння, реалізовувати мрії та професійні прагнення, зрештою.

Рада молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – це якраз спільнота креативних та вмотивованих на розвиток науки в університеті та країни в цілому молодих людей, що є керівним представницьким органом Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених. Її представники діють на кожному факультеті чи інституті через власне команду Ради молодих вчених цього підрозділу та його Наукового товариства. Нашою місією ми вбачаємо сприяння наукового зростання окремого молодого ученого (чи того, хто ще є студентом, але має інтерес до наукової роботи) й науково-дослідницьких колективів задля успішного майбутнього розвитку науки в нашій країні, адже молодіжна наука сьогодні – це наука майбутнього завтра. В конкретиці дій це полягає в реалізації як науково-просвітницьких заходів, так і власне координації окремих ініціатив, які спрямовані на підтримку молодих учених, відзначення їх здобутків, допомогу у пошуку партнерів, які б дозволили реалізовувати ідеї та задуми креативних дослідників (організація конференцій, наукових семінарів, предметних курсів щодо набуття нових актуальних знань в царині наукової роботи, коворкінгів щодо написання грантових заявок та пропозицій на наукові стипендії тощо). Ми не залишаємося осторонь і таких форматів взаємодії, котрі сприяють побудові командної роботи, але носять інтелектуально-розважальний характер, зокрема гра в Брейн-Ринг й інші; популяризують науку на різних рівнях, навіть серед учнівської молоді («Наукові пікніки» для дітей шкільного віку й долучення до інших подібних громадських ініціатив, зокрема одна з останніх – «Діти-дітям» спільно із зірками української естради, відомими блогерами) тощо.  

Основні документи

Положення про наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених та Раду молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
Наші партнери
Останні новини
INSCIENCE CONFERENCE 2023

17-18 червня відбудеться INSCIENCE CONFERENCE 2023 — найбільша науково-популярна конференція в Україні, фокус якої – Science to Rebuild Ukraine! Теми – довкілля, космос, технології, людина. Впродовж двох днів у Києві, офлайн та онлайн, проводитимуться виступи й воркшопи глобальних і українських спікерів, а також виставка наукомістких стартапів.

Читати далі
Звіт про діяльність органів студентського самоврядування в університеті

Пропонуємо Вашій увазі до ознайомлення звіт голови Студентського парламенту про діяльність органів студентського самоврядування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за 2022-2023 навчальний рік, який виноситься на засідання Вченої ради університету.

Читати далі
Конкурс НАНУ

Оголошено конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти, які присуджуються Національною академією наук України у 2023 році Роботи для участі в конкурсі приймаються до 15 грудня 2023 р. включно.

Читати далі
конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І. Вернадського

НАН України оголосила конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І. Вернадського. Цією нагородою, заснованою на честь першого президента Української академії наук, видатного вченого, академіка Володимира Івановича Вернадського, відзначаються вітчизняні та зарубіжні науковці за видатні досягнення у галузі природничих, технічних та соціогуманітарних наук.

Читати далі
Конкурс

НАН України оголошує конкурс на здобуття премій імені видатних учених України у 2023 році! Преміями відзначаються вчені, які опублікували найкращі наукові праці, здійснили винаходи і відкриття, що мають важливе значення для розвитку науки та економіки України.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності