Перейти до основного вмісту

Про Раду молодих вчених

Як Ви собі уявляли університетське життя, плануючи власний вступ та навчання? Мабуть перед очима відразу з’являлися картинки із групами молодих людей, які об’єднані спільною метою, інтересам та прагненнями; бажанням пізнати щось нове, поділитися цим досвідом із іншими, перевірити «на міцність» власні переконання тощо… Ви праві, університет – це спільнота, котра не тільки готує професіоналів, а й надає можливості цілісного становлення особистості й, що важливо, – створює фундамент для віднаходження однодумців з котрими разом можна в майбутньому ефективніше застосовувати в практиці здобуті знання, навички, вміння, реалізовувати мрії та професійні прагнення, зрештою.

Рада молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – це якраз спільнота креативних та вмотивованих на розвиток науки в університеті та країни в цілому молодих людей, що є керівним представницьким органом Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених. Її представники діють на кожному факультеті чи інституті через власне команду Ради молодих вчених цього підрозділу та його Наукового товариства. Нашою місією ми вбачаємо сприяння наукового зростання окремого молодого ученого (чи того, хто ще є студентом, але має інтерес до наукової роботи) й науково-дослідницьких колективів задля успішного майбутнього розвитку науки в нашій країні, адже молодіжна наука сьогодні – це наука майбутнього завтра. В конкретиці дій це полягає в реалізації як науково-просвітницьких заходів, так і власне координації окремих ініціатив, які спрямовані на підтримку молодих учених, відзначення їх здобутків, допомогу у пошуку партнерів, які б дозволили реалізовувати ідеї та задуми креативних дослідників (організація конференцій, наукових семінарів, предметних курсів щодо набуття нових актуальних знань в царині наукової роботи, коворкінгів щодо написання грантових заявок та пропозицій на наукові стипендії тощо). Ми не залишаємося осторонь і таких форматів взаємодії, котрі сприяють побудові командної роботи, але носять інтелектуально-розважальний характер, зокрема гра в Брейн-Ринг й інші; популяризують науку на різних рівнях, навіть серед учнівської молоді («Наукові пікніки» для дітей шкільного віку й долучення до інших подібних громадських ініціатив, зокрема одна з останніх – «Діти-дітям» спільно із зірками української естради, відомими блогерами) тощо.  

Основні документи

Грант ЧНУ для молодих вчених 2023
Грант ЧНУ для молодих вчених
Іменні стипендії Чернівецької міської ради для молодих вчених
Стипендії
Регіональна зустріч Рад молодих вчених Чернівецької області
РМВ
Вітаємо наших молодих вчених 2023
Молоді вчені 2023
«Наукові пікніки 2023»
«Наукові пікніки 2023»
Науковий фестиваль Open Lab (OL)
Open Lab
Наші партнери
Останні новини
твінінг

Наш партнер по проєкту Twinning пропонує допомогу українським університетам у пошуку партнерів із Латинської і Північної Америки для проведення досліджень.  

Читати далі
Research4Life

На щорічній зустрічі видавців-партнерів Research4Life було повідомлено про збереження українським установам безкоштовного доступу до ресурсів платформи до кінця 2024 року.

Читати далі
стартап

Унікальна можливість покращити свій pitch та здобути незабутній досвід. Дати проведення: 29 вересня - 1 жовтня. Офлайн, Львів.

Читати далі
innovate ua

Innovate Ukraine – це конкурс, метою якого є підтримка та розвиток енергетичних інновацій, які допоможуть відродженню та відновленню України.

Читати далі
MHP Agro Challenge

Не пропустіть унікальну можливість взяти участь в MHP Agro Challenge – конкурсі відкритих інновацій, який організовують Український фонд стартапів та MХП – одна з провідних агропромислових компаній України! Розшукуються українські стартапи на ранній стадії (pre-seed/seed) і вище, які мають MVP/MVB та працюють в одному з напрямків агропромисловості.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності