Рада з гуманітарної освіти і виховання

Рада є дорадчим органом при проректорові з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу і відділі з виховної роботи та гуманітарної освіти. Рада тісно співпрацює з науковою бібліотекою університету, бібліотеками, музеями та науково-мистецькими інституціями міста, видавництвом «Рута», осередками громадських організацій, діючими в університеті, органами студентського самоврядування університету, студентської профспілки, Центром управління об’єктом ЮНЕСКО, ЗМІ.

Основні завдання Ради:

prorector-2

МАРУСИК Тамара Володимирівна

ГОЛОВА РАДИ З ГУМАНІТАРНОЇ ОСВІТИ І ВИХОВАННЯ

Посада: проректорка з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу

Tел.: +38 (0372) 52-63-31, +38 (0372) 58-47-32
Факс: +38 (0372) 58-47-32, +38 (0372) 58-47-07