Перейти до основного вмісту
твінінг

Долучайтесь до Ukraine Twinning Initiative

Наш партнер по проєкту Twinning пропонує допомогу українським університетам у пошуку партнерів із Латинської і Північної Америки для проведення досліджень.  

Читати далі
Research4Life

Безоплатний доступ до електронних ресурсів в межах Research4Life

На щорічній зустрічі видавців-партнерів Research4Life було повідомлено про збереження українським установам безкоштовного доступу до ресурсів платформи до кінця 2024 року.

Читати далі
стартап

IT Arena Startup Competition 2023

Унікальна можливість покращити свій pitch та здобути незабутній досвід. Дати проведення: 29 вересня - 1 жовтня. Офлайн, Львів.

Читати далі
innovate ua

Innovate Ukraine Energy Partnership

Innovate Ukraine – це конкурс, метою якого є підтримка та розвиток енергетичних інновацій, які допоможуть відродженню та відновленню України.

Читати далі
MHP Agro Challenge

MHP Agro Challenge – конкурс відкритих інновацій

Не пропустіть унікальну можливість взяти участь в MHP Agro Challenge – конкурсі відкритих інновацій, який організовують Український фонд стартапів та MХП – одна з провідних агропромислових компаній України! Розшукуються українські стартапи на ранній стадії (pre-seed/seed) і вище, які мають MVP/MVB та працюють в одному з напрямків агропромисловості.

Читати далі
Online Mentor

Відкрито платформу "Online Mentor Science&Business"

Раді повідомити, що в рамках ініціативи "Online Mentor Science&Business" МОН та USF нададуть можливість здобути знання про створення та розвиток стартапів, що допоможе підготуватися до участі в майбутніх івентах та конкурсах для залучення фінансування, пошуку інвесторів та розвитку проєктів.

Читати далі
Horizon Europe Cluster 3 Info-day and Brokerage Event

Horizon Europe Cluster 3 Info-day and Brokerage Event

27-28 червня 2023 року в онлайн-форматі відбудеться інформаційний та брокерський захід із пошуку партнерів та підготовки заявок на кластер-3 «Громадянська безпека для суспільства /Civil Security for Society» програми «Горизонт Європа».

Читати далі
Drone Hackathon «Anti-Shahеd»

Грант Drone Hackathon «Anti-Shahеd»

24 та 25 червня в межах проєкту Армія дронів відбудеться другий щорічний Drone Hackathon «Anti-Shahеd»: презентуйте ідеї й отримайте грант в 1 млн $ на виробництво власної розробки для боротьби з шахедами.

Читати далі
"Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології"

Всеукраїнський конкурс наукових та навчальних видань 2023

Метою Конкурсу є популяризація наукових і методичних розробок, що забезпечують супровід освітнього процесу в українських закладах вищої освіти, відповідають стандартам вищої освіти, сприяють створенню нових знань, здобуттю студентами якісної вищої освіти та поширенню в академічному середовищі передових практик у навчанні, викладанні та науці. Прийом матеріалів на конкурс подовжено до 30.06.2023 р.

Читати далі
Проведення рейтингового оцінювання за 2020-2022р.р.

Проведення рейтингового оцінювання за 2020-2022р.р.

Розпочато процес рейтингового оцінювання кафедр, науково-педагогічних та наукових працівників університету за 2020-2022 р.р.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності