Перейти до основного вмісту
Transparent Ranking

Результати рейтингу Transparent Ranking (версія 17.0.2)

Опублікований Webometrics рейтинг прозорості відображає прихильність університетів до принципів відкритої науки. Наш університет входить у першу десятку університетів України цього рейтингу.

Читати далі
UGF

Лекція: International Patent System: Patent Process and Requirements

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію партнера, зареєстрованого патентного повіреного у Foley Hoag LLP (Boston, MA, USA), який входить до рейтингу Найкращих адвокатів Америки (патентне право). Під час цієї лекції учасники розглянуть основні положення Договору про патентну кооперацію (РСТ) та процедуру подання міжнародних патентних заявок; основні вимоги до патентних заявок у США та інших країнах.

Читати далі
UGF

Анонс лекцій від UGF

З радістю анонсуємо цікаві лекції та воршопи, заплановані на січень-лютий 2024 року за участі провідних міжнародних та українських спікерів. Не упустіть цю унікальну можливість для особистого та професійного зростання – реєструйтеся, беріть участь і поглиблюйте свої знання разом з найкращими.

Читати далі
Конкурс "Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень"

Конкурс "Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень"

Національний фонд досліджень України ухвалив рішення про оголошення нового конкурсу проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень». Прийом заявок: до 14 Лютого 2024

Читати далі
UGF

Онлайн лекція «From lactide to Polylactide, mechanisms and catalysts»

UGF продовжує проводити лекції від міжнародних викладачів, вчених, експертів та запрошує зареєструватися та взяти участь у лекції завідувачки кафедри біонеорганічної хімії Інституту неорганічної хімії Технічного університету Північного Рейну-Вестфалії в Аахені (Німеччина), SONJA HERRES-PAWLIS на тему: "From Lactide to Polylactide, Mechanisms and Catalysts".

Читати далі
UGF

Сьогодні від UGF лекція про обсесивно-компульсивний розлад

Чекаємо вас сьогодні о 19:00 на лекції "Obsessive-compulsive Disorder: cortico-striatal alterations and beyond" від доцента кафедри кількісної психології в Університеті Барселони, старшого наукового співробітника Інституту біомедичних досліджень "Bellvitge" КАРЛЕСА СОРІАНО-МАС.

Читати далі
Передова наука в Україні

Розпочато конкурс проєктів «Передова наука в Україні» від НФДУ

Раді повідомити про те, що НФДУ оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Передова наука в Україні». Подання заявок до 22 січня 2024 року.

Читати далі
Наука для зміцнення обороноздатності України

Триває конкурс проєктів «Наука для зміцнення обороноздатності України»

Раді повідомити про те, що НФДУ оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для зміцнення обороноздатності України». Подання заявок по 15 січня 2024 року.

Читати далі
Ukraine Global Faculty

Вебінар "Exploring the Future of Risk and Security Convergence"

6 грудня запрошуємо учасників Ukraine Global Faculty взяти участь у вебінарі на тему "Exploring the Future of Risk and Security Convergence". На заході буде розглянуто питання конвергенції безпеки та ризиків у 2023 році, а також те, як ця концепція та практика розвивається в сучасному світі.

Читати далі
Founder, Team, Launch

Міжнародна освітня платформа UGF анонсує нову лекцію у грудні

Команда, команда, команда — це перші три речі, у які інвестори інвестують. Що повинні робити засновники? Як побудувати сильну команду? Які важкі рішення можливо потрібно буде приймати? Ці та інші питання спікер розкриє під час лекції.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності