Перейти до основного вмісту

До команди інформагентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича залучено найактивніших студентів – представників майже усіх факультетів та навчально-наукових інститутів університету.

Вони беруть участь у створенні якісного інформаційного середовища та цікавого контенту в офіційних соцмережах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з метою формування цілісної системи комунікації студентів університету.

Кожен студент, який уважно слідкує за подіями в житті свого факультету/інституту, має змогу приєднатися до мережі інформагентів ЧНУ. Адже тут потрібна молодь, яка не боїться нового, тяжіє до відкритості та полюбляє цікаві пригоди.

Якщо ви завжди мріяли відчути себе журналістом, любите спілкування і нові знайомства, а також на «ти» з камерою та соціальними мережами, обов’язково долучайтесь! Ставши інформагентом, ви отримаєте можливість ділитися враженнями від побаченого\почутого, проявляючи весь креатив і натхнення.

Це чудовий шанс втілити у життя своє хобі чи отримати перший досвід майбутньої професії журналіста/блогера саме в команді інформагентів.
Приєднатися до команди можна за посиланням.

Чим займаються інформагенти?

Перша зустріч у рамках цієї ініціативи відбулася 20 жовтня 2022 р. на платформі Google Meet. Спілкувалися з начальником навчального відділу ЧНУ Ярославом Гарабажівим про всі тонкощі освітнього процесу в університеті.

Друга зустріч – з начальником відділу міжнародних зв’язків ЧНУ Сергієм Луканюком. Говорили здебільшого про студентські обміни та гранти, особливості студентських обмінів під час війни, а також про прийом закордонних делегацій у стінах нашого університету.

Третя зустріч – з директором Наукової бібліотеки ЧНУ Михайлом Зушманом. Дізналися, які послуги надає Наукова бібліотека університету, які події відбуваються в ній та в яких міжнародних проєктах бібліотека була та є залучена.

Четверта зустріч - з завідувачем Центру культури і дозвілля студентів ЧНУ Дмитром Павлюком. Поговорили про творче студентське життя, волонтерську діяльність молодіжної спільноти, взаємодію університету з іншими культурними та освітніми установами, а також про здобутки творчої генерації у стінах AlmaMater.

dsc_0290-2

Ксенія Попович
[email protected]
+380 63 889 43 78

 

 

photo_2023-11-06_20-09-46

Степанія Головач 
[email protected]
+380 67 808 56 86

photo_2022-11-12_14-48-26
Вероніка Колесніченко
[email protected]
+380 96 630 74 21

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності