Перейти до основного вмісту

Необхідні документи та зразки заяв про відрядження за кордон для студентів, аспірантів, викладачів та співробітників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

У разі поїздки за кордон на навчання, наукове стажування чи з іншою метою, студент, викладач, співробітник Чернівецького національного університету, отримавши візу, не пізніше, ніж за 5 робочих днів до дати поїздки за кордон повинен звернутися до відділу міжнародних зв'язків та подати документи згідно встановленого переліку.

Повний перелік документів подається до відділу міжнародних зв'язків для оформлення наказу про виїзд за кордон. Цей наказ є підставою офіційної відсутності студента, викладача, співробітника ЧНУ.

Студенти/ аспіранти платної форми навчання не вказують відомостей щодо збереження стипендії!

Зверніть увагу! Одразу по поверненню із довгострокового навчання чи наукового стажування, студент, аспірант, викладач, співробітник Чернівецького національного університету повинен звернутися до відділу міжнародних зв'язків та подати заяву про повернення із закордонного навчання/стажування. Наказ про повернення з-за кордону є підставою для продовження навчання/ виконання посадових обов’язків.

Зразки заяв та повний перелік документів, які необхідно подати:

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності