Рада

6 червня, за ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України в Чернівецькій обласній військовій адміністрації, відбулася Регіональна зустріч Рад молодих вчених Чернівецької області. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича був представлений у складі проректора Андрія Саміли та представників правління Ради молодих вчених університету.

В рамках зустрічі обговорили виклики та можливості у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених у Чернівецькій області. Розглянуті питання пов'язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням/масштабуванням наукових розробок.

Представлені проєкти спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в умовах війни.

Світлина 1