Вітаємо молодих вчених ЧНУ 2023

Вітаємо наших молодих вчених 2023 року!
Раді повідомити про перемогу молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року» за відповідними номінаціями:
• Ірина ДОБИНДА та Яна ПОП’ЮК – номінація 7 «Наукова школа (неформальна освіта)»;
• Ірина ГОРОХОЛІНСЬКА – номінації 10 «Наукова виставка (фестиваль, пікнік)» та 29 «Рада молодих вчених ЗВО / наукової установи»;
• Яна ЄРЕМІЯ – номінація 71 «Фізична культура і спорт».

У складі делегації нашого університету, окрім нагороджених, також були представники Ради молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича: Анна Гакман, Микола Хобзей, Ярослав Галан.

Ми пишаємось нашими молодими науковцями!
Щиро бажаємо усім вам міцного здоров’я, творчої наснаги та успіхів у професійній діяльності.