Оголошується конкурс наукових проєктів на грант ЧНУ для молодих  вчених 2023

За ініціативи Ради молодих вчених та сприяння ректорату Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошується конкурс наукових проєктів на грант ЧНУ для молодих вчених 2023.

Основними завданнями конкурсу є:
✔ отримання наукових результатів фундаментального характеру з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави;
✔ отримання наукових результатів прикладного характеру, що можуть бути впроваджені через укладання наукової госпдоговірної тематики або через створення стартапів;
✔ створення наукового доробку, який може бути використаний при підготовці запитів на фінансування досліджень і розробок, зокрема за рахунок грантових фондів;
✔ набуття навичок підготовки наукових грантових проєктів молодими вченими;
✔ стимулювання і підтримки наукових досліджень молодих вчених;
✔ підтримки та розвитку діяльності навчально-наукових лабораторій, центрів тощо;
✔ виявлення молодих вчених, які здатні здійснювати інноваційні розробки, що є комерційно привабливими.

Прийом запитів на участь в Конкурсі – до 1 вересня 2023 року. Конкурсні роботи подаються у роздрукованій формі в запечатаному конверті до науково-дослідної частини університету (вул. Коцюбинського, буд. 2, корп. №5, пов.1, каб. № 102-103). Електронні варіанти конкурсних робіт приймаються та реєструються головою Ради молодих вчених університету ([email protected]).

Додаткова інформація:
Форма запиту на участь в Конкурсі.
Більше про конкурс.

Звертаємо увагу, що в цьому році надзвичайно актуальними є прикладні наукові розробки, спрямовані на підвищення обороноздатності та економічного розвитку нашої країни, тому запрошуємо молодих вчених нашого університету взяти активну участь в конкурсі!