Scholarships for a Training Stay at PH Ludwigsburg

Відкриття конкурсу на подання заявок для отримання стипендії для перебування в Педагогічному університеті міста Людвігзбург з метою здобуття професійних навичок.

Участь у конкурсі можуть взяти викладачі наступних факультетів:

• географічний факультет
  • факультет іноземних мов

Заявки приймаються до 02.05.2024.

Перебування в місті Людвігзбург заплановане на 10 днів з 17.06.2024 по 27.06.2024.

За вимогами конкурсу на поштову адресу [email protected] потрібно надіслати CV та мотиваційний лист англійською або німецькою мовою. CV не вимагається від учасників, котрі в минулому році уже надсилали свої документи та отримали стипендію для професійного навчання.

Відбір учасників запланований на 6-8 травня 2024 року.

Будь ласка, знайдіть нижче документи англійською та німецькою мовою з усією детальною інформацією.

Poster Invitation To The Training Stay 042024

Plakat Ausschreibung Fortbildungsaufenthalt 042024