• Семестр, у якому планується викладання Весняний
  • Форма контролю Залік
  • Факультет / Інститут Філологічний
  • Кількість кредитів 3

Окрім теоретичного обґрунтування методології як базової літературознавчої дисципліни, курс “Скількома способами можна проаналізувати літературний текст? Сучасні методологічні тренди”, пропонує огляд класичних і новітніх літературознавчих методологій:методологічних підходів та методик аналізу літературного тексту (теоретична й аналітична поетика, біографічний метод, історична поетика, генологія, культурно-історична школа, міфопоетика, компаративістика, імагологія, формалізм, герменевтика, рецепція, структуралізм, постструктуралізм і деконструкція, інтертекстуальність, інтермедіальність, наратологія, антропологія, постколоніалізм, мультикультуралізм, гендерні студії та феміністична критика. Предметом вивчення навчальної дисципліни є методологічні критерії сучасних літературознавчих досліджень. Студенти матимуть нагоду проаналізувати найцікавіші літературні зразки світової літератури за допомогою трендових методологічних практик.