Іноземна мова у професійному середовищі (англійська/німецька)
  • Семестр, у якому планується викладання Весняний
  • Форма контролю Залік
  • Факультет / Інститут Іноземних мов
  • Кількість кредитів 3

Іноземна мова в освітньому середовищі (англійська) / Foreign Language in Educational Environment‒ навчальна дисципліна, що розвиває та вдосконалює навички та вміння, які забезпечують кваліфіковану професійну діяльність у діловій, приватній, суспільній та професійній сферах спілкування в багатонаціональному суспільстві іноземною мовою, а також невербальними (формули, графіки, діаграми, жести, міміка) засобами спілкування у контексті цільової культури. Дисципліна викладається з урахуванням міжнародних рекомендацій до знання мови, водночас із особливостями фаху й контекстного підходу до викладання англійської мови.