Перейти до основного вмісту

Діяльність

Служба головного енергетика ‒ структурний підрозділ адміністративно-господарської частини (АГЧ) університету, яка здійснює функції експлуатації електрогосподарства навчальних корпусів, гуртожитків та інших об’єктів ЧНУ.

Служба головного енергетика здійснює свою діяльність згідно "Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів" (ПБЕЕС), "Правил улаштування електроустановок" (ПУЕ), правил та інструкцій органів Держенергонагляду, Держнагляду з охорони праці, пожежної інспекції, розпорядженнями АГЧ, наказами по університету та Положенням про службу головного енергетика.

Згідно з наведеним вище, служба головного енергетика:

 

Працівники

Гордіца Манолій Йосипович

Посада: головний енергетик

Сфера діяльності: організує технічно правильну експлуатацію та своєчасний ремонт електромереж; забезпечує безпосереднє постачання електроенергією всіх об’єктів ЧНУ; контролює раціональне використання енергоресурсів, послідовне дотримання режиму енергозбереження та економії; організовує перевірку захисних засобів, стану ізоляції електромереж, заземлювальних пристроїв та проводить перевірку знань з електробезпеки персоналу; впроваджує в експлуатацію електрогосподарства університету новітню техніку, яка забезпечує надійну, економну та безпечну роботу електроустановок; забезпечує належні умови праці підлеглим з дотриманням правил безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії та гігієни праці.

Контактна інформація
Тел.:
 +38 (0372)58-47-84, [email protected]
Адреса: вул. Вавілова, 9, корпус №7, пов.2, каб.15.

 

Маслак Антоніна Володимирівна

Посада: провідний фахівець

Сфера діяльності: здійснює облік спожитої електроенергії усіма підрозділами університету, а також орендарями; здійснює контроль за дотриманням встановлених норм споживання електроенергії, норм трудозатрат та витрат матеріалів; стежить за дотриманням встановлених вимог, правил та стандартів.

Контактна інформація
Тел.:
 +38 (0372)58-47-84, [email protected]
Адреса: вул. Вавілова, 9, корпус №7, пов.2, каб.15.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності