Новини

Презентація

Доступне імерсивне навчання в галузі мистецтва та дизайну

18 травня в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича кафедра декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва презентувала захід Multiplier Event у рамках Міжнародного проєкту Еразмус+ КА226: «Доступне імерсивне навчання в галузі мистецтва та дизайну/Accelerate» для представників освітніх навчальних закладів міста Чернівці.

Читати далі
Меморандум про співпрацю

Автоматичний моніторинг якості повітря та радіаційного фону розпочали науковці ЧНУ

В рамках проєкту «Чисте повітря для України», в Чернівецькому університеті імені Юрія Федьковича розпочала роботу станція автоматичного контролю параметрів довкілля. Інформацію про показники можна переглядати в мережі інтернет.

Читати далі
Фан-зустріч студентів ЧНУ з YAKTAK

Фан-зустріч студентів університету з YAKTAK

Напередодні свого першого сольного концерту молодий співак YAKTAK провів зустріч із студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Молодь мала змогу поспілкуватись з виконавцем, задати питання та поспівати найвідоміші хіти.

Читати далі
Вітаємо молодих вчених ЧНУ 2023

Вітаємо наших молодих вчених 2023

Вітаємо наших молодих вчених 2023 року! Раді повідомити про перемогу молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року».

Читати далі
Нагородження науковців університету

День науки на Буковині: нагородження науковців університету

В п’ятницю, 19 травня, в Чернівецькій обласній військовій (державній) адміністрації відбулося нагородження інтелектуальної еліти Буковини з нагоди відзначення Дня науки в Україні.

Читати далі
Голосування за краще фото у вишиванці "Моя вишиванка"

Голосування за краще фото у вишиванці

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує голосування за краще фото у вишиванці у рамках фотоконкурсу з нагоди Міжнародного дня вишиванки - "Моя вишиванка".

Читати далі
Конкурс НАНУ

Конкурс НАН України на здобуття премій для молодих учених і студентів

Оголошено конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти, які присуджуються Національною академією наук України у 2023 році Роботи для участі в конкурсі приймаються до 15 грудня 2023 р. включно.

Читати далі
Турнір ЧНУ з міні-футболу

Турнір з міні-футболу

22 травня 2023 р. відбудеться турнір з міні-футболу серед викладачів та співробітників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, присвячений Дню Святого Миколая.

Читати далі
День відкритих дверей на ФІПМВ

День відкритих дверей на факультеті історії, політології та міжнародних відносин

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів та всіх зацікавлених осіб на день відкритих дверей факультету історії, політології та міжнародних відносин 28 травня 2023 р. о 11:00 в аудиторії 33 (14-й навчальний корпус університету, м.Чернівці, вул. Кафедральна, 2).

Читати далі
ERASMUS+ до Університету Вітовта Великого м. Каунас (Литва)
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності