Новини

Робота Амбасадорів

Амбасадори ЧНУ провели зустрічі зі школярами десяти областей

Протягом травня тривала робота проєкту відділу комунікацій та брендингу "Амбасадори ЧНУ". Наші студенти провели зустрічі з учнями шкіл.

Читати далі
ЧНУ

10 позиція серед ЗВО України за версією Round University Rankings 2023

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича посів 10 місце серед українських закладів вищої освіти, які потрапили до рейтингу Round University Rankings 2023.

Читати далі
Універсіада

Запрошуємо на Літню універсіаду з футболу

З 6 по 9 червня на стадіоні «Олімпія» триватиме Літня універсіада з футболу, в якій братимуть участь команди з різних міст України.

Читати далі
додаткова реєстрація НМТ

Додатковий період реєстрації для участі в НМТ

У додатковий період (5–12 червня) зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації; реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі.

Читати далі
Івент

Відбувся «Івент юних науковців 2023»

2 червня у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся «Івент юних науковців 2023», приурочений нагородженню переможців II етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

Читати далі
Леся Українка

Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-краєзнавчій конференції, присвяченій 110-й річниці пам’яті визначної письменниці Лесі Українки.

Читати далі
Медіація

«MEDIATS» – історія, що надихає

Днями Виконавче агентство з освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) Європейської Комісії дало високу оцінку результатам виконання грантового проекту Програми ЄС ERASMUS+KA2 «Медіація: навчання і трансформація суспільства / MEDIATS».

Читати далі
«MEDIATS» – історія, що надихає

«MEDIATS» – історія, що надихає

Днями EACEA Європейської Комісії дало високу оцінку результатам виконання грантового проєкту Програми ЄС ERASMUS+KA2 «Медіація: навчання і трансформація суспільства / MEDIATS».

Читати далі
Проведення рейтингового оцінювання за 2020-2022р.р.

Проведення рейтингового оцінювання за 2020-2022р.р.

Розпочато процес рейтингового оцінювання кафедр, науково-педагогічних та наукових працівників університету за 2020-2022 р.р.

Читати далі
Майстер-клас

Відбувся благодійний майстер-клас для дітей-переселенців

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей відбувся благодійний майстер-клас для дітей-переселенців у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності