Новини

«Наукові пікніки 2023» від Ради молодих вчених ЧНУ

Наукові пікніки 2023

21 травня об 11:00 на території скверу, що навпроти Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, відбудеться науково-просвітницький захід «Наукові пікніки 2023».

Читати далі
ЄФВВ та ЄВФ

Які іспити обрати, щоб не помилитися у виборі необхідних для вступу на магістерську програму?

УЦОЯО надає роз’яснення щодо вибору тестів ЄВІ та/або ЄФВВ. Як вам обрати на які з цих тестів необхідно реєструватись?

Читати далі
Тиждень юридичного факультету ЧНУ

Тиждень юридичного факультету

У період з 1 по 5 травня 2023 року юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначав тридцять другу річницю свого відновлення. З цієї нагоди був проведений вже традиційний «Тиждень юридичного факультету», який був насичений різноманітними заходами національно-патріотичного, наукового, спортивного, профорієнтаційного спрямування.

Читати далі
Презентація серії листівок «Сокровенний голос»

Письменницько-бібліотечний марафон…

До 60-річчя з дня народження Народного артиста України Івана Дерди у Науковій бібліотеці ЧНУ відбулася презентація серії листівок «Сокровенний голос».

Читати далі
Краєзнавчі аспекти ландшафтів Середнього Подністер’я

Краєзнавчі аспекти ландшафтів Середнього Подністер’я

9 травня відбувся виїзний навчальний семінар «Краєзнавчі аспекти ландшафтів Середнього Подністер’я» для студентів географічного факультету.

Читати далі
Гостьова лекція-дискусія за участю Івана Зайця

Гостьова лекція-дискусія

11 травня на ФІПМВ відбулася гостьова лекція-дискусія: «Досвід незалежності: кристалізація української національної ідентичності як протидія ідеології «рашизму» за участю відомого українського політика Івана Зайця.

Читати далі
Summer Schools at Palacký University Olomouc (UPOL)

Summer Schools at Palacký University Olomouc (UPOL)

We are excited to invite your students to Summer Schools at Palacký University Olomouc (UPOL), Czech Republic, taking place 14 July – 13 August 2023.

Читати далі
Студенти ЧНУ здобули призові місця на Чемпіонаті Світу з панкратіону

Переможці Чемпіонату Світу з панкратіону

1-5 травня у м. Ташкент (Узбекистан) проходив Чемпіонат Світу з панкратіону серед дорослих та юніорів, у якому взяли участь студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і у складі національної збірної здобули медалі.

Читати далі
Гуманність та гуманітарні науки: виклики для науки та культури під знаком війни і криз

Гуманність та гуманітарні науки: виклики для науки та культури під знаком війни і криз

8-9 травня у Віденському університеті відбувся симпозіум «Гуманність та гуманітарні науки» за участі делегації нашого університету.

Читати далі
військовозобов’язаним

До уваги військовозобов’язаних вступників!

Для військовозобов’язаних осіб однією з вимог до зарахування є подання до приймальної комісії військово-облікових документів. Перелік осіб, які користуються правом на відтермінування подання вказаних документів оприлюднений МОН України.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності