Новини

День вишиванки

Святкуємо День вишиванки разом!

Щорічно у третій четвер травня в Україні та всьому світі відзначають Міжнародний день вишиванки. Цього року він припадає на 18 травня. У суворих воєнних умовах, коли українці відстоюють свою національну автентичність і борються за неї, віддаючи життя, вишиванка має особливий сенс – це генетичний код та духовна броня для кожного з нас.

Читати далі
День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня в Україні відзначається День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Читати далі
Рух заради перемоги в ЧНУ

Рух заради перемоги

Сьогодні кожен мешканець нашої країни має активно працювати задля мирного майбутнього. Не кожен з нас може стати справжнім воїном, але може зробити будь-який, навіть маленький внесок у становлення незалежності. Тож сьогодні, як ніколи, в умовах війни, робімо те, що уміємо якнайкраще. Саме це прагнули донести до свідомості учасників фізкультурно-патріотичного свята організатори.

Читати далі
Фотоконкурс ЧНУ "Моя вишиванка"

Фотоконкурс "Моя вишиванка"

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує фотоконкурс з нагоди Міжнародного дня вишиванки "Моя вишиванка".

Читати далі
Гостьова лекція фахівця управління Державної служби якості освіти в Чернівецькій області

Турбуємося про якісну підготовку вчителів разом

12 травня в межах освітнього процесу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, відбулася лекція Тетяни Шоліної – головного спеціаліста відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та сертифікації Управління Державної служби якості освіти в Чернівецькій області.

Читати далі
Сумна звістка

Велика втрата для колективу університету

Трудовий колектив та студентська спільнота економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича глибоко сумує з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті через хворобу своєї колеги, високопрофесійної викладачки, чудової людини – к.е.н., доцентки кафедри фінансів і кредиту Олени Василівни ТРЕТЯКОВОЇ.

Читати далі
У фойє НБ ЧНУ представлено книжкову експозицію "Сила нації через призму вишиванки".

Сила нації через призму вишиванки

У Науковій бібліотеці ЧНУ до Всесвітнього дня вишиванки представлено до перегляду рідкісне видання з колекції Аркадія Жуковського "Буковинські гуцульські вишивки" (Львів, 1911) та книжкову експозицію "Сила нації через призму вишиванки"

Читати далі
конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І. Вернадського

Оголошено конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І. Вернадського

НАН України оголосила конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І. Вернадського. Цією нагородою, заснованою на честь першого президента Української академії наук, видатного вченого, академіка Володимира Івановича Вернадського, відзначаються вітчизняні та зарубіжні науковці за видатні досягнення у галузі природничих, технічних та соціогуманітарних наук.

Читати далі
Зустріч з німецькою політикинею Ребеккою Гармс

Запрошуємо на зустріч з Ребеккою Гармс

22 травня о 14:00 в Червоній залі ЧНУ (вул. Коцюбинського, 2, 5 корпус) відбудеться зустріч з німецькою політикинею (Союз 90/Партія Зелених) та режисеркою-документалісткою Ребеккою Гармс. Запрошуємо всіх охочих. Розмова відбудеться англійською мовою.

Читати далі
ТОП 25 найкращих студентів університету

ТОП 25 найкращих студентів університету

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича визначено ТОП 25 найкращих студентів на кожному курсі.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності