Перейти до основного вмісту
UGF

 Шановні викладачі, аспіранти, студенти!  

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію завідувачки кафедри біонеорганічної хімії Інституту неорганічної хімії, Рейнсько-Вестфальський технічний університет Аахена (Німеччина) Sonija Herres-Pawlis

«From lactide to Polylactide, mechanisms and catalysts»

Дата та час: 09 січня о 19:00.  

Короткий опис до лекції: Під час лекції ви розглянете такі поняття як: синтез лактиду, біопохідні ресурси, синтез PLA, типові каталізатори, координаційно-вставний механізм, механізм активованого мономеру, кінетика, одноцентрові каталізатори, переваги та недоліки каталізаторів. 

Реєстрація на лекцію

Sonija Herres-Pawlis – основні факти про її професійне життя:  

  • Отримала ступінь доктора наук (2005) в Університеті Падерборна, Темою дисертації була біонеорганічна хімія мідно-кисневих сполук. Після чого вона перейшла на посаду наукового співробітника до Стенфордського університету.  
  • У 2011 працювала доцентом з координаційної хімії в Мюнхенському технічному університеті. У 2012 захистила другу докторську дисертацію в Дортмундському технічному університеті, присвяченою стійким каталізаторам полімеризації. У 2015 прийняла запрошення на кафедру біоорганічної хімії в Технічному університеті Північного Рейну-Вестфалії в Аахені.    
  • Протягом своєї наукової діяльності отримала кілька нагород, найважливіша з яких - Премія за інновації федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія (2011). У 2014 отримала премію Арнольда-Зоммерфельда Баварської академії мистецтв і наук, а в 2022 стала членом Європейського хімічного товариства.  
  • Наукові інтереси зосереджені в галузі біоорганічної та координаційної хімії, з особливим фокусом на хімії металів, що використовуються для перенесення кисню та електронів, реакцій зв'язування С-С, а також радикальної полімеризації з перенесенням атома та полімеризації лактидів з комплексами цинку. Має понад 200 публікацій у наукових виданнях та 4 патенти. 

 Для участі у лекції та спілкування зі спікером (поставити запитання в чаті англійською мовою) можна зайшовши на сторінку лекції через власний кабінет.

Нагадуємо, що лекцію можна слухати в оригіналі (англійською) або з синхронним перекладом на українську мову, обравши канал трансляції самостійно.

Після відвідування лекції можна згенерувати сертифікат про участь самостійно у власному кабінеті впродовж 3 днів після її завершення. 

УВАГА! Якщо бажаєте отримати сертифікат, то перегляд лекції необхідно здійснювати лише на платформі UGF у власному кабінеті, не переходячи по прямому посиланню Zoom. У разі якщо берете участь у лекції через мобільний телефон, просимо бути уважним та переконатися, що слухаєте лекцію на платформі UGF та не приймати пропозицію перейти в свій Zoom аккаунт.

До зустрічі на лекції!

 

Телеграм канал Ukraine Global Faculty та FB сторінка. Приєднуйтесь!

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності