Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет Лотарингії (м. Мец, Франція)

Участь у конкурсі можуть взяти викладачі факультету математики та інформатики, кафедри романської філології та перекладу, економічного факультету (спеціальність «Менеджмент»).

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

• бути викладачем ЧНУ;
  • володіти французькою/ англійською мовою не нижче рівня В2;

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

• CV (Europass);
  • копія першої сторінки закордонного паспорту;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг - 1 стор. у форматі А4);
  • офіційний сертифікат про підтвердження знання французької мови не нижче рівня B2;
  • сертифікат про підтвердження володіння англійською чи французькою мовою (не нижче рівня В2), перевага надається офіційним мовним сертифікатам із відповідним рівнем володіння однією з цих мов;
  • довідка з місця роботи та її переклад англійською мовою, завірений у відділі міжнародних зв'язків;

Документи надсилаються до 30 квітня 2023 року у сканованому PDF-форматі (розмір файлу не повинен перевищувати 15 мб) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв'язків ([email protected]).

Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_UNIVERSITY_OF_LORRAINE _ПРІЗВИЩЕ_ІМ'Я_ФАКУЛЬТЕТ.

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Протягом тижня кандидатам буде повідомлено про те, чи їх кандидатура згідно з всіма вимогами мобільності студентів була номінована від ЧНУ для участі в стипендіальній програмі. Учасники, які не пройшли відбір, не отримують жодного повідомлення.

Детальніша інформація ТУТ.

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою [email protected] з поміткою STAFF_ERASMUS_UNIVERSITY_OF_ LORRAINE.