Студентська наукова конференція 2024

Шановні викладачі та студенти! Раді повідомити, що з 16 по 17 квітня відбудеться традиційна Студентська наукова конференція Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Конференція проводиться з метою виявлення, сприяння розвитку, стимулювання творчого самовдосконалення та активізації науково-дослідної роботи студентської молоді.

Важливі дати:
Подання тез: до 15 березня;
Проведення секційних засідань: 16-17 квітня;
Підсумкове засідання та нагородження кращих доповідачів: 18 квітня.

Додаткова інформація:
Розпорядження щодо проведення конференції;
Запрошення;
Зразок оформлення матеріалів.

Тези, зміст і програма секційного засідання конференції затверджуються конкурсною комісією інституту/факультету та до 15 березня подаються у науково-дослідну частину (5 корпус, кімн. 102) та на електронну адресу [email protected].

Запрошуємо студентів усіх освітніх рівнів навчання до участі в роботі конференції!