Internationalization of Curricula Through UNITA (ICTU)

Продовжуючи успішні заходи альянсу UNITA з інтернаціоналізації навчальних програм, ми з радістю повідомляємо вас про те, що нова ітерація заходу з міжнародного співставлення навчальних програм через UNITA (ICTU) відбудеться в у Західному університеті Тімішоара (UVT) 5-6 червня 2024 року.

Дедлайн подачі заявок - 1 березня 2024 року. Даний захід з міжнародного співставлення навчальних програм через UNITA - це унікальна можливість поглибити або розпочати міжнародні спільні дії та програми між університетами-партнерами альянсу.

Витрати на участь будуть покриті наступним чином: витрати на подорож та проживання власним коштом, харчування (обіди та вечері) та матеріали, пов'язані з подією, — з боку що приймає університету (UVT). В середині березня 2024 року зареєстровані учасники будуть проінформовані стосовно наступних кроків. Передбачено попереднє бронювання номерів для проживання за зниженими цінами для підтверджених учасників.

Можливість участі обмежена в середньому 10 учасниками/університетом з метою забезпечення високої якості заходу та якомога більшої кількості збігів. Захід спрямований головним чином на координаторів навчальних програм з потенціалом для інтернаціоналізації, але обмежень на участь в заході у цій конкретній групі немає. Не пропустіть цю унікальну можливість розвитку міжнародного співробітництва в освіті!

Англомовна версія нижче

Continuing the successful actions of UNITA alliance towards the internationalization of curricula, we are happy to inform you that a new edition of the Internationalization of Curricula Through UNITA (ICTU) matching event will take place at Universitatea de Vest din Timisoara (UVT), June 5-6, 2024.

The deadline is 1 March 2024. The Internationalization of Curricula Through UNITA matching event is a unique opportunity to deepen or to initiate international collaborative actions and joint programmes between the alliance's partner universities.

Participation costs will be covered as follows: travel and accommodation by the home university, meals (lunches and dinners) and event related materials by the host university (UVT). After the initial expression of interest and preliminary matchmaking, mid-March 2024, the registered participants will be contacted concerning the next steps. Pre-reserved rooms for accommodation with discounted prices will be available for confirmed participants and the details concerning this aspect will be disseminated in March to all UNITA offices.

Possibility of participation will conclude an average of 10 participants/university in order to ensure a high quality of the event and as many matches as possible. The event is targeting mainly the coordinators of study programmes with a potential for internationalization, but there is no limit to the participation in the event to this specific group.

Registration ICTU UVT 5 6 June 2024