Латинська мова та основи наукової термінології
  • Семестр, у якому планується викладання Весняний
  • Факультет / Інститут Філологічний
  • Форма контролю Залік
  • Кількість кредитів 3

Вивчення латинської мови має велике наукове, загальноосвітнє, практичне значення. Знання латини дає можливість ефективно користуватися першоджерелами( історичними, біологічними, юридичними ,медичними, богословськими ,філологічними).Курс латинської мови передбачає засвоєння студентами нормативної граматики, оволодіння уміннями і навичками читання, письма, граматичного аналізу і перекладу латинських текстів різної тематики, формування знань про лексичний склад латинської мови, розуміння міжнародної наукової термінології, створеної на ґрунті греко-латинських елементів, засвоєння термінів фахового профілю, вивчення найуживаніших латинських прислів’їв. Студії з латинської мови полегшать засвоєння європейських мов та поглиблять розуміння рідної мови.