Філософія знакових систем (філософські основи семіотики)
  • Форма контролю Залік
  • Семестр, у якому планується викладання Весняний
  • Факультет / Інститут Філологічний
  • Кількість кредитів 3

Курс «Філософія знакових систем» є необхідною складовою частиною вивчення знаків, символів і знакових систем, а також теорії інтерпретації, в широкому контексті (філософському, лінгвістичному, урбаністичному, технологічному, соціальному). Курс дає можливість здобути теоретичні знання та практичні навички, необхідні для проведення наукових досліджень, спрямованих на вивчення і зіставлення семіотичних явищ. Курс передбачає ознайомлення з соціокультурними чинниками виникнення і розвитку знакових систем; визначення специфіки семіотичних моделей дослідження тексту (лінгвістичного й об’єктного) та дискурсу; формування навичок та вмінь аналізу знакових систем у їх взаємопов’язаності та зумовленості інформаційним простором.