Дії населення та домедична допомога в умовах надзвичайного та воєнного станів
  • Кількість кредитів 3
  • Факультет / Інститут Фізичної культури та здоров`я людини
  • Форма контролю Залік
  • Семестр, у якому планується викладання Весняний, Осінній

«Дії населення та домедична допомога в умовах надзвичайного та воєнного станів» є навчальною дисципліною за вибором. Цей предмет є вкрай важливим для розуміння здобувача вищої освіти основних способів і методів захисту, надання домедичної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій природного, техногенного, соціально-політичного та воєнного характерів. Цей предмет включає загальні відомості про надзвичайні ситуації, характеристику осередків ураження, які виникають у надзвичайних умовах мирного та воєнного часу, методи та засоби захисту населення, особливості надання домедичної допомоги.