Перейти до основного вмісту
Наша футбольна команда у чвертьфіналі Чемпіонату України серед ЗВО

Щиро вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом збірної команди Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з футболу, яка посіла у конференції «Захід» першу сходинку вигравши матч шостого туру ХХІІ чемпіонату України серед ЗВО.

Наші хлопці грали на виїзді з командою ВНУ ім. Л. Українки (Луцьк). Де Чернівецька команда святкувала перемогу з рахунком 3:0. У першому таймі  відзначились Дмитро Лахман та Богдан Столощук (реалізував пенальті) У другій половині зустрічі Богдан Столощук оформив дубль.

Склад команди ЧНУ: Костянтин Гуцул, Максим Нагірний, Рашид Аділ огли Рустамов,  Олег Штефуник, Дмитро Лахман, Емре Мануіла, Владислав Скіцко, Ілля Зіновєв, Іван Філіпчук, Богдан Столощук, Олександр Таневський, Володимир Павлов, Сергій Чернецький, Андрій Теслицький, Денис Льохарт, Святослав Кермач, Едоардо Чорней.

Головний тренер – Андрій Королянчук, тренер – Юрій Мосейчук, представник – Микола Осадець.

Турнірна таблиця сформувалась наступним чином:

ЧНУ (Чернівці) – 9
ТПНУ (Тернопіль) – 6
ВНУ (Луцьк) – 3

Цього тижня визначиться суперник команди ЧНУ у чвертьфіналі плей-оф. Бажаємо успіху нашій команді в подальших іграх!