Факультету іноземних мов - 70!

30 квітня в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулись урочистості з нагоди 70-річчя факультету іноземних мов. Привітання ректора університету Романа Петришина, проректорки з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Тамари Марусик, декана факультету Ірини Осовської, завідувачів кафедр факультету, голів Студентського парламенту, Профбюро та Студентської ради, а також відзначення кращих викладачів та студентів подяками та грамотами університету, міської ради, обласної ради, обласної військової адміністрації засвідчили, що факультет розвивається, оновлюється, шануючи свою історію та тих, хто її творив, цінує своїх студентів та радіє їхнім успіхам.

Це складно в умовах війни, але ми справимося!
Viribus unitis!
Vivat academia, vivat profesores!