Актуальні новини

Конкурс учнівських творів-есе «Український вимір процесів європейської інтеграції»

Юні євроінтегратори України перемагають

Упродовж квітня - травня у Чернівецькій області проходив конкурс учнівських творів-есе «Український вимір процесів європейської інтеграції». 11 травня відбулася підсумкова науково-дослідницька конференція вже ХІ щорічного конкурсу, в онлайн-форматі.

Читати далі
Виступ чернівецької літературознавиці на книжковому форумі у Франції

Виступ чернівецької літературознавиці на книжковому форумі у Франції

12 травня на книжковому форумі в м. Монпельє українська поезія прозвучала французькою мовою у перекладах, здійснених Галиною ДРАНЕНКО.

Читати далі
Футбольний турнір «Кубок Фінансиста»

Футбольний турнір «Кубок Фінансиста»

10-11 травня до Дня економічного факультету ЧНУ відбувся футбольний турнір «Кубок Фінансиста» за участю першого капітана збірної України з футболу Юрія Шиленицького та гравців ФК «Буковина».

Читати далі
День відкритих дверей на географічному факультеті ЧНУ

День відкритих дверей на географічному факультеті

21 травня географічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує всіх зацікавлених на День відкритих дверей, який триватиме з 12:00 до 15:00 у приміщенні IV корпусу (вул. Коцюбинського, 2).

Читати далі
«Наукові пікніки 2023» від Ради молодих вчених ЧНУ

Наукові пікніки 2023

21 травня об 11:00 на території скверу, що навпроти Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, відбудеться науково-просвітницький захід «Наукові пікніки 2023».

Читати далі
Тиждень юридичного факультету ЧНУ

Тиждень юридичного факультету

У період з 1 по 5 травня 2023 року юридичний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначав тридцять другу річницю свого відновлення. З цієї нагоди був проведений вже традиційний «Тиждень юридичного факультету», який був насичений різноманітними заходами національно-патріотичного, наукового, спортивного, профорієнтаційного спрямування.

Читати далі
Презентація серії листівок «Сокровенний голос»

Письменницько-бібліотечний марафон…

До 60-річчя з дня народження Народного артиста України Івана Дерди у Науковій бібліотеці ЧНУ відбулася презентація серії листівок «Сокровенний голос».

Читати далі
Краєзнавчі аспекти ландшафтів Середнього Подністер’я

Краєзнавчі аспекти ландшафтів Середнього Подністер’я

9 травня відбувся виїзний навчальний семінар «Краєзнавчі аспекти ландшафтів Середнього Подністер’я» для студентів географічного факультету.

Читати далі
Гостьова лекція-дискусія за участю Івана Зайця

Гостьова лекція-дискусія

11 травня на ФІПМВ відбулася гостьова лекція-дискусія: «Досвід незалежності: кристалізація української національної ідентичності як протидія ідеології «рашизму» за участю відомого українського політика Івана Зайця.

Читати далі
Студенти ЧНУ здобули призові місця на Чемпіонаті Світу з панкратіону

Переможці Чемпіонату Світу з панкратіону

1-5 травня у м. Ташкент (Узбекистан) проходив Чемпіонат Світу з панкратіону серед дорослих та юніорів, у якому взяли участь студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і у складі національної збірної здобули медалі.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності