Актуальні новини

Книга про Голокост у Чернівцях

Відбулася презентація німецькомовної версії книги про Голокост у Чернівцях

15 травня у м. Дюссельдорф (Німеччина), який віднедавна є містом-побратимом Чернівців, відбулася нетривіальна подія. В Центральній бібліотеці міста відбулася презентація німецькомовної версії книги про Голокост у Чернівцях.

Читати далі
Працівники ЧНУ

Працівники ФМІ відвідали Бєльцький державний університет

22 травня асистентка кафедри прикладної математики та інформаційних технологій Анастасія Юрійчук та студентка факультету, лаборантка кафедри диференціальних рівнянь Тетяна Скрипник відвідали Бєльцький державний університет імені Алеку Руссо (Республіка Молдова).

Читати далі
Католицький університет

International Week в Католицькому університеті м.Фрайбург

Студенти спеціальності «Соціальна робота» та викладачі кафедри педагогіки та соціальної роботи взяли участь у Міжнародному тижні в Католицькому університеті міста Фрайбург у Німеччині, що відбувся 8-12 травня.

Читати далі
Спартакіада

Закриття 74-ї Спартакіади ЧНУ

25 травня відбудуться фінальні ігри та урочисте закриття 74-ї Спартакіади Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Читати далі
Всеукраїнський круглий стіл на тему: "Розвиток підприємництва: сучасні тренди, виклики та перспективи"

Всеукраїнський круглий стіл на тему: "Розвиток підприємництва: сучасні тренди, виклики та перспективи"

23 травня 2023 року відбувся Всеукраїнський круглий стіл здобувачів вищої освіти на тему: "Розвиток підприємництва: сучасні тренди, виклики та перспективи". Наукове дійство, організоване кафедрою бізнесу та управління персоналом, відбулось у межах святкування 52-річчя економічного факультету та кафедри, а також Дня науки.

Читати далі
Хорова музика

Концерт хорової музики «Буковинська весна»

25 травня у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться концерт хорової музики «Буковинська весна».

Читати далі
Хорова капела

Благодійний звітний концерт «Україну захищай»

Народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін» ім. Т. Стінкового викладачів, співробітників та студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує всіх охочих на благодійний звітний концерт під назвою «Україну захищай».

Читати далі
Звіт про діяльність органів студентського самоврядування в університеті

Звіт про діяльність органів студентського самоврядування в університеті

Пропонуємо Вашій увазі до ознайомлення звіт голови Студентського парламенту про діяльність органів студентського самоврядування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за 2022-2023 навчальний рік, який виноситься на засідання Вченої ради університету.

Читати далі
Випуск

До дня відкритих дверей на факультеті історії, політології та міжнародних відносин

22 травня асистент кафедри всесвітньої історії, заступник декана з навчально-виховної роботи Микола Глібіщук був гостем авторської телевізійної програми Світлани Снітко «Після новин».

Читати далі
Туризм

Туризм на шляху євроінтеграції

16 травня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні виклики та трансформації туризму на шляху євроінтеграції», присвячена 20-річчю утворення кафедри географії та менеджменту туризму.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності