Актуальні новини

Рух заради перемоги в ЧНУ

Рух заради перемоги

Сьогодні кожен мешканець нашої країни має активно працювати задля мирного майбутнього. Не кожен з нас може стати справжнім воїном, але може зробити будь-який, навіть маленький внесок у становлення незалежності. Тож сьогодні, як ніколи, в умовах війни, робімо те, що уміємо якнайкраще. Саме це прагнули донести до свідомості учасників фізкультурно-патріотичного свята організатори.

Читати далі
Фотоконкурс ЧНУ "Моя вишиванка"

Фотоконкурс "Моя вишиванка"

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує фотоконкурс з нагоди Міжнародного дня вишиванки "Моя вишиванка".

Читати далі
Гостьова лекція фахівця управління Державної служби якості освіти в Чернівецькій області

Турбуємося про якісну підготовку вчителів разом

12 травня в межах освітнього процесу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, відбулася лекція Тетяни Шоліної – головного спеціаліста відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та сертифікації Управління Державної служби якості освіти в Чернівецькій області.

Читати далі
Сумна звістка

Велика втрата для колективу університету

Трудовий колектив та студентська спільнота економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича глибоко сумує з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті через хворобу своєї колеги, високопрофесійної викладачки, чудової людини – к.е.н., доцентки кафедри фінансів і кредиту Олени Василівни ТРЕТЯКОВОЇ.

Читати далі
У фойє НБ ЧНУ представлено книжкову експозицію "Сила нації через призму вишиванки".

Сила нації через призму вишиванки

У Науковій бібліотеці ЧНУ до Всесвітнього дня вишиванки представлено до перегляду рідкісне видання з колекції Аркадія Жуковського "Буковинські гуцульські вишивки" (Львів, 1911) та книжкову експозицію "Сила нації через призму вишиванки"

Читати далі
Зустріч з німецькою політикинею Ребеккою Гармс

Запрошуємо на зустріч з Ребеккою Гармс

22 травня о 14:00 в Червоній залі ЧНУ (вул. Коцюбинського, 2, 5 корпус) відбудеться зустріч з німецькою політикинею (Союз 90/Партія Зелених) та режисеркою-документалісткою Ребеккою Гармс. Запрошуємо всіх охочих. Розмова відбудеться англійською мовою.

Читати далі
ТОП 25 найкращих студентів університету

ТОП 25 найкращих студентів університету

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича визначено ТОП 25 найкращих студентів на кожному курсі.

Читати далі
«Вишиваємо перемогу»: заходи до Дня Вишиванки

«Вишиваємо перемогу»: заходи до Дня Вишиванки

18 травня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться ряд заходів у рамках святкування традиційного Міжнародного дня вишиванки. Запрошуємо усіх зацікавлених.

Читати далі
"Біохімічна лабораторія життя" на науковому фестивалі Lviv Open Lab

"Біохімічна лабораторія життя" на Lviv Open Lab

13 травня кафедра біохімії та біотехнології ННІБХБ за ініціативи Ради молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича взяла активну участь у науковому фестивалі Open Lab, що відбувався Львові.

Читати далі
Відкрита наука: прозорість та доступність інформації щодо наукових досліджень

Панельна дискусія щодо Відкритої науки

У рамках проведення «Тижня відкритого уряду» 12 травня в режимі он-лайн відбулася панельна дискусія на тему «Відкрита наука: прозорість та доступність інформації щодо наукових досліджень».

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності