Актуальні новини

«Кореляційна оптика 2023»

Запрошуємо до участі у XVI міжнародній конференції «Кореляційна оптика 2023»

Шістнадцята міжнародна конференція «Кореляційна оптика 2023» відбуватиметься 18–21 вересня 2023 року. Вона є продовженням низки конференцій «Кореляційна оптика», які проводяться що два роки. Форма проведення: змішаний формат (офлайн та онлайн). Для участі в конференції: 15 травня - 1 червня 2023 року (включно) необхідно на електронну адресу k.zenkova@chnu.edu.ua надіслати абстракт презентації (до 300 слів), назву, ключові слова, тип презентації (усна/стендова).

Читати далі
Театральний батл в університеті

Театральний батл

2 травня Центр культури і дозвілля студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, за підтримки відділу з виховної роботи та гуманітарної освіти, студентського парламенту та профспілкової організації студентів вперше організував театральний батл між навчальними підрозділами нашого університету.

Читати далі
Інформаційна зустріч до Дня Європи

Інформаційна зустріч до Дня Європи

Європейський центр Університету Марії Кюрі-Склодовської з нагоди відзначення Дня Європи запрошує на інформаційну зустріч, яка відбудеться 9 травня о 10:00 на платформі Zoom.

Читати далі
Профорієнтаційний захід на юридичному факультеті ЧНУ

«Стань студентом юридичного факультету на один день»

Доброю традицією стало проведення профорієнтаційних заходів з метою популяризації правничої професії та юридичного факультету.

Читати далі
День відкритих дверей на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи

День відкритих дверей

11 травня о 15:00 факультет педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ імені Юрія Федьковича запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей, який відбудеться в онлайн режимі!

Читати далі
День пам’яті та примирення

Ніколи знову!

Щороку 8 травня в Україні та світі відзначають День пам’яті та примирення. Цього дня вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. 

Читати далі
Реєстрація для складання ЄВІ та ЄФВВ

Починається реєстрація для складання ЄВІ та ЄФВВ

8 травня розпочинається реєстрація для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ), яка триватиме до 31 травня 2023 року включно.

Читати далі
Як отримати міжнародний досвід та кар'єрне зростання

Як отримати міжнародний досвід та кар'єрне зростання

10 травня о 16:00 відбудеться онлайн-зустріч “Як отримати міжнародний досвід та кар'єрне зростання: досвід випускниці Оксфорду та керівниці “Навчай для України”, Оксани Матіяш.

Читати далі
Команда

Зональний етап XVIII Літньої універсіади України з волейболу

3 та 4 травня збірна команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з волейболу приймала зональний етап XVIII літньої Універсіади України.

Читати далі
ВПО

Сприяння соціокультурній адаптації внутрішньо переміщених осіб

Студенти і викладачі кафедри педагогіки та соціальної роботи беруть участь у науково-дослідницькому українсько-німецькому проєкті «Соціальна робота з внутрішньо переміщеними особами», який розпочався у жовтні 2022 року.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності