Перейти до основного вмісту

Гуртожиток №2

hurt-2

Адреса: м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 2А
Тел: +38 (0372) 53-70-12


КОЗМИЧ Ольга Денисівна

Посада: завідувач гуртожитку

Тел.: +380997361138

Гуртожиток коридорної системи, побудований у 1968 році. Гуртожиток має коридорну систему, що означає, що кімнати розташовані вздовж довгих коридорів. Кожна кімната призначена для проживання 2 або 3 осіб, залежно від її розміру і конфігурації. У кімнатах є ліжка, столи, стільці та шафи для зберігання особистих речей кожного мешканця.

Крім того, на кожному поверсі гуртожитку розташовані загальні приміщення, які сприяють комфорту та зручності мешканців. Це включає 2 кухні, де студенти можуть готувати їжу, обговорювати свої успіхи або просто проводити час разом. Кухні, зазвичай, оснащені необхідними приладами, такими як плити, мікрохвильовки.

Також на кожному поверсі розташовані санвузли, які спільно використовуються мешканцями гуртожитку. Це забезпечує зручність і уникнення необхідності у власних вбиральнях у кожній кімнаті. Додатково, на кожному поверсі може бути кімната гігієни, де студенти можуть  доглядати за собою.

У гуртожитку проживають студенти юридичного, філологічного факультетів та факультету фізичної культури та здоров’я людини.

Проживання у гуртожитку дозволяє студентам бути ближче до університетського життя, сприяє соціальним зв'язкам та можливості проводити багато часу зі своїми одногрупниками.

Заступники деканів:

Молдован Андрій Дмитрович

Факультет фізичної культури та здоров’я людини

Тел.: +38 (0372) 52-00-58

 

Пазюк Роман Володимирович

Філологічний факультет

Тел.: +38 (0372) 58-48-46

 

Орловський Олег Ярославович

Юридичний факультет

Тел.: +38 (0372) 58-47-87

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності