Зустріч студентів з психологом соціально-психологічного центру

13 жовтня куратори та студенти кафедри історії та культури української мови провели зустріч з психологом Соціально-психологічного центру ЧНУ - Олександром Чернопиським.

Під час спілкування дізналися про основні напрями роботи центру: діагностичний, консультативний, просвітницький. Олександр Миколайович розповів про формат консультацій і характер причин для звернень . Учасники зустрічі спільно поміркували над можливою співпрацею філологів та психологів, поділилися своїми проблемами, які виникали під час фахової діяльності. Будемо вважати, що ця зустріч стане першим кроком у поглибленні співпраці між факультетами під кураторством центру.