Перейти до основного вмісту
ЄФВВ та ЄВФ

УЦОЯО повідомляє, що 8 травня у прямому етері (відео прикріплено нижче) пояснювали, які предметні тести єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) визначено для вступу до магістратури, проте зауважимо на цьому ще раз, пояснивши на прикладах.

Звертаємо увагу для вступу на будь-яку спеціальність потрібно складати єдиний вступний іспит (ЄВІ) (незалежно від форми навчання ー очна чи заочна, бюджетна чи контрактна тощо).  Тож у вашій заяві-анкеті обов’язково має бути зазначено назву цього тестування.

2-1-1024x576

На ЄФВВ необхідно реєструватись тим, хто планує вступати на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини». Тобто, вступники на зазначені магістерські програми мають здавати ЄВІ та ЄФВВ.

6-1024x576

З програмами предметних тестів ЄФВВ можна ознайомитись на сторінці Єдине фахове вступне випробування.

Зауважимо: Порядком визначено, що для вступу на магістерську програму 281 «Публічне управління та адміністрування» вступник може вибрати будь-який тест із переліку предметних тестів ЄФВВ  ー за власним бажанням.

Водночас, якщо вступник планує подати документи для вступу на кілька різних магістерських програм, то йому потрібно вибрати з переліку відповідні предметні тести, необхідні для вступу на кожну з них. Проте варто пам’ятати, що для охочих проходити ЄФВВ діє правило: не можна вибирати більше двох предметних тестів ЄФВВ.

Нагадуємо, що знайти потрібну інформацію щодо вступу можна в додатку 8 до головного документа для цьогорічних потенційних магістрів ー Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році.

ЄВІ, який у попередні роки був випробуванням з іноземної  мови, цьогоріч поєднує два окремі тести.

Цьогоріч для успішного складання ЄВІ потрібно виконати завдання двох блоків: іноземної мови і тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК).

Приклади тестів з іноземної мови минулих років можна знайти на вебсайті УЦОЯО.

Раніше ТЗНК використовували виключно для вступу на магістерські програми 081 «Право» та 293 «Міжнародне право». Приклади цього тесту можна знайти на вебсайті УЦОЯО. Проте відтепер показати набуті упродовж років навчання компетентнісні навички мають всі охочі вступити до магістратури.

Зауважимо, що ТЗНК є універсальним. Він не буде різнитися предметним компонентом залежно від спеціальності. Тобто і біологи і, до прикладу, філологи виконуватимуть однакового штибу завдання, які перевірятимуть загальні навички логіко-комунікативного й аналітичного спрямування.

10 травня в прямому етері (відео прикріплено нижче) було представлено оптимальну стратегію виконання завдань кожного компоненту ТЗНК. Радимо вступникам переглянути цей вебінар, а також ознайомитися з демонстраційним варіантом тесту.

© Інформація з сайту УЦОЯО

Етер від 8 травня

Етер від 8 травня

Етер від 10 травня

Етер від 10 травня
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності