Перейти до основного вмісту

Український центр оцінювання якості освіти пропонує демонстраційні тести:

Тест загальної навчальної компетентності  – пройти онлайн чи завантажити pdf версію

Англійська мова – пройти онлайн чи завантажити pdf версію

Іспанська мова – пройти онлайн чи завантажити pdf версію

Німецька мова – пройти онлайн чи завантажити pdf версію

Французька мова – пройти онлайн чи завантажити pdf версію

Цьогоріч охочі вступати до магістратури проходитимуть єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ),  а також єдиний вступний іспит (ЄВІ).

Як відбуватиметься реєстрація для участі у вступних магістерських випробуваннях, коли і де потенційні магістри проходитимуть тестування, якими будуть зміст, структура й оцінювання тестів ЄВІ та як визначатимуть результати для вступу ー про це розпровідали керівники Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, Валерій Бойко та Наталія Юр на YouTube-каналі центру.

Відео: Вступні до магістратури. Ви запитуєте ー ми відповідаємо

 

© Інформація з сайту УЦОЯО

Хочете дізнатися відповіді на запитання, що хвилюють майбутніх магістрів, які планують успішно пройти єдиний вступний іспит?

Експерт Українського центру оцінювання якості освіти Олексадр Козленко на нашому YouTube-каналі УЦОЯО розповідає на що варто зважати, готуючись до тесту загальної навчальної компетентності, з’ясуємо, якими будуть зміст і структура вербально-комунікативного та логіко-аналітичного блоків тесту, розкриє секрети виконання різних типів завдань.

Відео: ТЗНК-2023: як підготуватися та успішно пройти тест

Нагадаємо, фахівці Українського центру оцінювання якості освіти розробили демонстраційний варіант тесту. Завдяки фахівцям Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти майбутні  магістри можуть потренуватися виконувати завдання ТЗНК у спеціальному онлайн-середовищі.

© Інформація з сайту УЦОЯО

Основні й додаткові сесії ЄФВВ, ЄВІ  проходитимуть у 21 області України та м. Києві.  Наразі неможливо провести випробування в АР Крим,  Донецькій, Луганській і Херсонській областях, місті Севастополь.

Зауважимо, що ЄФВВ, ЄВІ за кордоном буде проведено тільки в основну сесію у межах наданої закордонними партнерами граничної кількості місць*. Провести ЄВІ заплановано в 9 країнах Європи: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Іспанія, Німеччина, Польща, Словаччина і Чехія. ЄФВВ буде проведено в 6 країнах: Болгарія, Велика Британія, Іспанія, Німеччина, Польща і Чехія.

*Зважте на те, що реєстрацію вступників для проходження магістерських випробувань у певному населеному пункті буде припинено достроково в разі вичерпання квоти.

Детальніше щодо пунктів тестування на сайті УЦОЯО


  Цьогоріч для вступу на переважну більшість магістерських програм потрібні результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Це випробування міститиме тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

Загальні характеристики тестів ЄВІ.

Детальніша інформація  на сайті: Український центр оцінки якості освіти

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності