Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ до Вроцлавського університету (Польща)

Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ до Вроцлавського університету (Польща)

Участь у конкурсі можуть взяти студенти 2-х та 3-х курсів бакалаврської програми всіх факультетів та інститутів, чиї спеціальності наявні в приймаючому університеті (перелік курсів за спеціальностями - див. далі).

Кількість місць та тривалість обміну:

для українських студентів Вроцлавський університет виділив 10 стипендій на 4 місяці.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

Необхідні документи для студентів (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

Інформація про навчальні дисципліни у Вроцлавському університеті за посиланням.

*Для тих, хто не має жодного із згаданих сертифікатів на знання англійської мови, є можливість отримати його в ЧНУ. Для цього необхідно завчасно зареєструватися за посиланням. Дату та місце проведення тесту буде повідомлено пізніше. Звертатися просимо тільки тих, хто володіє англійською мовою вище середнього рівня.

Документи потрібно надіслати до 29 травня 2023 року (23:59) у сканованому варіанті одним файлом у форматі PDF (розмір файлу не повинен перевищувати 15 мб) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв'язків interof@chnu.edu.ua. Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_WROCLAW_UNIVERSITY_ПРІЗВИЩЕ_ІМ'Я_ФАКУЛЬТЕТ.

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.  

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з поміткою ERASMUS+ WROCLAW. У листі вкажіть, будь ласка, Ваше ім'я, факультет, курс та спеціальність і сформулюйте питання, яке Вас цікавить. 

 

 

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності