Перейти до основного вмісту
Оголошення стипендії на навчання в Литві

Участь у конкурсі можуть взяти студенти 2-х, 3-х курсів бакалаврської програми, студенти, які навчаються на 1-му курсі магістерської програми та аспіранти 2-го та 3-го року навчання.

Кількість місць: 1 стипендія на 5 місяців.

У конкурсі можуть взяти участі студенти та аспіранти всіх факультетів та інститутів, чиї спеціальності є наявні в університеті, що приймає.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

 • бути студентом/аспірантом вищевказаних інститутів/ факультетів денної форми навчання;
 • володіти англійською мовою, не нижче рівня B2;  УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;
 • мати високі академічні показники.

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ для студентів та

 • CV (Europass);
 • копія першої сторінки закордонного паспорту;
 • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4);
 • план навчання в Університеті Вітовта Великого (Learning Agreement for Studies), підписаний у декана/заступника декана з міжнародної діяльності відповідного факультету/інституту та начальником ВМЗ;
 • виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records) та переклад англійською мовою, завірений у відділі міжнародних зв'язків;
 • довідка про навчання та переклад англійською мовою, завірений у відділі міжнародних зв'язків;
 • офіційний сертифікат про підтвердження знання англійської мови - не нижче рівня B2 (TOEFL, IELTS тощо (надається перевага) або сертифікат, виданий відділом міжнародних зв'язків*);
 • план дослідження (тільки для аспірантів).

*Для тих, хто не має жодного із згаданих сертифікатів на знання англійської мови, є можливість отримати його в ЧНУ. Для цього необхідно завчасно зареєструватися за посиланням. Дату та місце проведення тесту буде повідомлено пізніше. Звертатися просимо тільки тих, хто володіє англійською мовою вище середнього рівня.

Документи надсилаються до 12 листопада 2023 року (23:59) у сканованому варіанті (одним файлом у форматі PDF) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків [email protected].  
Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: VYTAUTAS_MAGNUS_UNIVERSITY _ПРІЗВИЩЕ_ІМ'Я_ФАКУЛЬТЕТ.

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

ВАЖЛИВО! У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану участь студентів чоловічої статті неможлива через обмеження для виїзду за кордон («Правила перетинання державного кордону громадянами України», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57Закон України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України»Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (ст. 23))  

Протягом тижня кандидатам буде повідомлено про те, чи їх кандидатура згідно з всіма вимогами мобільності була номінована як кандидат від ЧНУ для участі в стипендіальній програмі. Ті учасники, які не отримали офіційне повідомлення, будуть вважатися такими, що не пройшли відбір.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію у розмірі 1050 євро на місяць та відшкодують витрати на проїзд за кошти проєкту у розмірі 275 євро. 

Детальніша інформація про навчання за програмою ERASMUS+ в Університеті Вітовта Великого (див. Non-EU/EEA countries)

Детальна інформація про Університет Вітовта Великого за посиланням.

У разі виникнення питань звертайтеся за електронною адресою [email protected]  з поміткою VYTAUTAS_MAGNUS_UNIVERSITY. У листі вкажіть, будь ласка, Ваше ім'я, факультет, курс та спеціальність і сформулюйте питання, яке Вас цікавить.

 

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності