Перейти до основного вмісту
Поморський університет у Слупську (Польща) розпочинає прийом документів на семестрове навчання в рамках програми прямої мобільності (Direct Mobility) на зимовий семестр
Поморський університет у Слупську (м. Слупськ, Польща) розпочинає прийом документів від студентів нашого університету на семестрове навчання в рамках програми прямої мобільності (Direct Mobility) на зимовий семестр (01.10.2023 - 30.01.2024)
Координатором студентського обміну в Поморському університеті є пані Маріоля Медвідь (Akademia Pomorska w Słupsku ‒ Biuro ds. Rozwoju i Współpracy ul. Boh. Westerplatte 64, 76-200 Słupsk;  tel.: + 48 59 84 05 923)
Зацікавленим студентам, середній бал успішності яких становить не менше 4.0., необхідно зареєструватись у системі, починаючи (!) з 20 червня 2023 і до кінця серпня
Реєструватись тут: E-REKRUTACJA Registration for the semester exchange - winter semester 2023/2024, далі ‒ у Wymiana Semestralna обрати факультет і спеціальність. Після цього з՚явиться вікно Анкета для заповнення (в запитанні анкети про адресу необхідно зазначити місце реєстрації). Потрібно також завантажити стандартне фото (як для документів). Після заповнення всіх особових даних в анкеті необхідно скористатись функцією Drukuj Formularz у закладці Dane kandydata. Завдяки цій функції Ви зможете роздрукувати вже готову анкету. Крім цього, необхідно заповнити програму навчання ECTS – EUROPEAN CREDIT TRANSFER AND ACCUMULATION SYSTEM LEARNING AGREEMENT* (бланк для заповнення видруковується разом із анкетою після реєстрації; к-сть кредитів має коливатися в межах 25-30). 
Каталог із предметами знаходиться тут (можливе оновлення з 2022/2023 на 2023/2024).
Перед реєстрацією (до кінця серпня) і відправкою документів, необхідно до кінця червня (!) пройти номінацію у ВМЗ.  Для цього потрібно заповнити google-форму, де вказати: прізвище, ім’я студента, факультет, курс, спеціальність (актуальна в ЧНУ та спец., за якою будете навчатися), дата народження, номер закордонного паспорта, назва університету.
Анкету та Програму навчання студентам необхідно роздрукувати та підписати у координатора від ЧНУ (Я.П. Редьква ‒ координатор або С.М. Луканюк ‒ начальник ВМЗ) та відправити скан-копію на e-mail: [email protected] та [email protected] (оригінали студенти мають привезти з собою до Поморського університету).
Необхідні документи після (!) приїзду до Поморського університету в Слупську: 
1. Паспорт з навчальною візою на період перебування протягом семестру (допомагає ВМЗ ЧНУ).
2. Страховий медичний поліс, який покриває весь термін перебування в ПУ. 
3. Оригінали документів (Анкета, Програма навчання).
4. 1 фотографія для студентського квитка.
5. Довідка з деканату про статус студента ЧНУ.
Усіх зацікавлених просимо не зволікати з поданням документів!
Графік консультацій у ВМЗ:
вівторок (10.00 – 15.00);
п՚ятниця (10.00 – 15.00)
за тел.: (0372) 584706 або e-mail: [email protected] 
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності