
- пʼятниця, 14 лютого 2025 р.
- Міжнародна діяльність
Метою опитування є визначення чинників впливу на залучення студентської молоді до органів студентського самоврядування (ОСС), аналіз існуючих бар'єрів участі та виявлення проблем, з якими стикаються студенти під час діяльності в ОСС. Результати опитування стануть основою для розробки рекомендацій щодо підвищення ефективності студентського самоврядування в Україні.
Опитування ініційовано Громадською спілкою "ГС Українська Студентська Ліга" та проводиться проєктом U-Report Ukraine.
Проєкт U-Report – це цифрова платформа ЮНІСЕФ, що об’єднує проактивну молодь, яка висловлює свої думки та прагне впливати на зміни в країні. U-Report покликаний у формі опитувань збирати думки молоді віком 14-24 років з приводу різних сфер суспільного життя. Для прикладу – питання довкілля, волонтерства, медіаграмотності та інших. Результати цих опитувань допомагають доносити думку молоді до ключових стейкхолдерів для започаткування сталих змін в країні чи регіоні.
З питань організації опитування і долучення ОСС — Данило Щоголь, перший заступник Голови ВК УСЛ, координатор проєкту та контактна особа від проєкту U-Report — Валентина Демчук, [email protected], +380973197053.