
- середа, 1 травня 2024 р.
- Актуальні новини
30 квітня відбулася зустріч з представниками УВКБ ООН у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича у рамках ознайомлення з роботою Діджитал-хабу у рамках проєкту Бізнес-інкубатор "Innovation challenge".
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича з робочим візитом відвідали Кароліна Ліндхольм Біллінг, Представник УВКБ ООН в Україні, Федеріко Серсале, Голова Саб-офісу УВКБ ООН (Вінниця), та Катерина Савицька, Голова Польового офісу УВКБ ООН (Чернівці).
Понад 1,5 мільйона гривень фінансової підтримки було виділено УВКБ ООН для забезпечення функціонування Діджитал-хабу у рамках проєкту Бізнес-інкубатор "Innovation challenge" Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у співпраці з Благодійним Фондом "Рокада".
Створення Діджитал-хабу є особливо актуальним сьогодні, адже даний цифровий простір згенерує у собі всі наявні можливості та пропозиції діджитал сфери. Основною метою функіонування Діджитал-хабу у рамках проєкту Бізнес-інкубатор "Innovation challenge" Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича є сприяння розвитку екосистеми стартапів і підтримка підприємців-початківців у напрямі підтримки бізнес-проєктів (стартапів) на етапах їх становлення та розвитку, від розробки ідеї до її комерціалізації.
Даний проєкт також має важливу соціальну місію – допомогти внутрішньо переміщеним особам та особам, що повертаються з-за кордону покращити своє фінансове становище, здобути нову професію та швидше інтегруватися у суспільство.
У рамках програми візиту були зустрічі представників УВКБ ООН та Благодійного Фонду «Рокада» (керівник Віктор Лащак) з ректором Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Романом Петришиним та студентами учасниками навчально-інкубаційної програми, а також ознайомлення з роботою Діджитал-хабу й створениим коворкінгом у головному корпусі університету.
Дякуємо УВКБ ООН та Благодійному Фонду «Рокада» за підтримку в реалізації проєкту!