
- пʼятниця, 6 червня 2025 р.
- Актуальні новини
З 26 по 30 травня 2025 року здобувачі бакалаврських, магістерських і PhD-програм економічного факультету мали унікальну можливість прослухати серію лекцій на тему «Strategic Management», яку провела д-р Руксандра Беженару, викладачка Сучавського університету імені Штефана чел Маре (Румунія).
Лекції проходили англійською мовою, що дало змогу учасникам покращити навички професійної англомовної комунікації та розширити свій міжнародний академічний горизонт.
Д-р Беженару поділилася сучасними практиками стратегічного управління:
- як зберігати життєздатність бізнесу,
- як адаптувати стратегії до нових викликів,
- як залишатися конкурентоспроможним у глобальному середовищі.
Здобувачі активно брали участь в обговореннях, ставили запитання, ділилися власним досвідом — атмосфера була натхненна, дружня та професійна! Також обговорювалися напрямки розвитку освітніх програм на PhD-рівні та шляхи подальшої міжнародної співпраці між університетами.
Щиро дякуємо д-р Руксандрі Беженару за змістовні лекції, а всім учасникам — за зацікавленість і активність! Такі події — це важливий крок до інтеграції української науки в європейський простір.