Перейти до основного вмісту
 Еразмус+

Наприкінці червня асистент кафедри фізичної культури та основ здоров‘я Яна Єремія та доцент кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти Юлія Журат в рамках програми Erasmus+ «Мобільність персоналу для навчання та підвищення кваліфікації», що має на меті покращення існуючої академічної співпраці, відвідали університет «Костянтин Бранкуша» в м.Тиргу-Жіу, Румунія.

Програма мобільності була досить насичена і включала ділові зустрічі, презентацію Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, факультету фізичної культури та здоров’я людини та факультету педагогіки, психології та соціальної роботи, участь у міжнародній конференції, зустрічі з представниками міської ради м.Тиргу-Жіу. 

Програми Еразмус+ дають можливість познайомитись з культурними традиціями країни, відвідати історичні та мистецькі спадщини.

Одним із важливих моментів програми стало обговорення з представниками університету «Костянтин Бранкуш» можливостей щодо підготовки спільних публікацій, обміну студентами, викладачими, а також напрямів подальших досліджень.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності