
- вівторок, 29 жовтня 2024 р.
- Актуальні новини
З 21 по 25 жовтня виконуючий обов’язки завідувача кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки Андрій Саміла з робочим візитом перебував у Технічному університеті «Люблінська політехніка» (м. Люблін, Польща), з яким плідно співпрацює наш університет, зокрема, протягом більше ніж десять років триває конструктивна співпраця з кафедрою електроніки та інформаційних технологій політехніки. Протягом цього часу нам вдалось реалізувати низку спільних ініціатив, які підтверджені реальними результатами – стажування викладачів кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки, проведення спільних наукових досліджень, участь у конференціях та публікація спільних наукових статей у виданнях першого та другого квартилів, які індексуються наукометричними базами Scopus та Web of Science.
Андрій Петрович представив особливості освітньої, наукової, інноваційної та міжнародної діяльності кафедри радіотехніки та інформаційної безпеки нашого університету. Обговорили деталі провадження навчального процесу та можливості щодо розвитку програм академічної мобільності здобувачів та науково-педагогічних співробітників. Узгодили подальші перспективні вектори сумісної діяльності – подання заявок на міжнародні конкурси наукових проєктів, посилення академічної мобільності, розвиток журналу «Security of Infocommunication Systems and Internet of Things» та проведення спільної міжнародної наукової конференції «Physical and Technological Problems of Transmission, Processing and Storage of Information in Infocommunication Systems» вже весною 2025 року.
В рамках візиту також пізнавальним було знайомство з особливостями навчального процесу, зокрема Андрій Саміла долучився до проведення практичних робіт для студентів четвертого курсу кафедри електроніки та інформаційних технологій політехніки, відвідав наукові лабораторії інноваційного центру трансферу технологій та наукову бібліотеку політехніки.
Щиро дякуємо Люблінській політехніці за плідну співпрацю між нашими університетами та кафедрами, обмін досвідом, перспективи реалізації подальших спільних проєктів в освітній та науковій сфері. Це надзвичайно важливо, адже дозволяє нам орієнтуватись на кращих з метою виходу на міжнародний та європейський рівень! Попереду багато спільних ініціатив та результатів!