Перейти до основного вмісту
Політологічний брейнстормінг

У рамках Декади громадянської освіти для старшокласників області на факультеті історії, політології та міжнародних відносин провели політологічний брейнстормінг «Що для мене означає бути громадянином європейської України?», де команди шкіл презентували свої ідеї щодо повернення українських біженців на батьківщину.

Успішно триває проведення Декади громадянської освіти в закладах освіти Чернівецької області. Для старшокласників краю було проведено обласний політологічний брейнстормінг «Що для мене означає бути громадянином європейської України?». Подія відбулася на базі факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Захід організували кафедра політології та державного управління спільно з Комунальним закладом «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області» (ІППОЧО) та за підтримки Департаменту освіти та науки Чернівецької ОВА.


Учасників події тепло привітали завідувач кафедри проф. Анатолій Круглашов і заступник директора ІППОЧО доцент Тамара Богачик. Модерували проведення брейнстормінгу студенти політологи Олександра Гнеда та Олександр Гаїна. Для команд-учасниць організатори підібрали для вирішення актуальну проблему в реаліях війни – створення умов, які сприятимуть поверненню українців-біженців на батьківщину. Кожна команда підготувала й представила своє бачення проблеми та практичні пропозиції щодо її вирішення.


Виступи команд оцінювало журі, до якого увійшли науковці факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича доценти кафедри Ірина Цікул, Павло Молочко і Сергій Швидюк.

За результатами змагань були визначені такі номінації:
І місце – команда Боянського ліцею №1;
ІІ місце – команда Чернівецького ліцею №12 «Ювілейний» та команда Новоселицького ліцею №1;
ІІІ місце – команда Чернівецького ліцею №5 «Оріяна»;
Відзнака за командну презентацію – команда КЗ «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей»;
Відзнака за творчий підхід – команда Чернівецького ліцею №16 ім. Ю. Федьковича та команда Чернівецького філософсько-правового ліцею №2;
Відзнака за наполегливість – команда ОЗО Кіцманський ліцей №1.

Захід продемонстрував гідний рівень обізнаності та громадянської активності учнівської молоді краю. Представлені ідеї засвідчили небайдужість молодого покоління до проблем держави та їхньої готовність брати активну участь у розбудові демократичного, європейського суспільства. Учасників змагань відзначили сертифікатами та символічними сувенірами проф. А. Круглашов та доцент Т. Богачик. Також участь у підготовці заходу брали доцент Наталія Нечаєва-Юрійчук та к.політ.н. Ірини Равлик.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності