Перейти до основного вмісту
Соціальна політика
  • Кількість кредитів 3
  • Факультет / Інститут Філологічний
  • Форма контролю Залік
  • Семестр, у якому планується викладання Весняний

Перехід України на початку 1990-х рр. до ринкових відносин, інтеграція до світової економічної системи, зміни у політичній сфері потребували нових підходів до розуміння соціальної політики та перспектив її розвитку. Саме тому для ефективних національних перетворень важливим є аналіз та використання досвіду інших країн, врахування досягнень, обмежень та динаміки розвитку існуючих моделей соціальної політики економічно потужних країн і практики реалізації соціальних програм, теоретичне обґрунтування вибору адекватної моделі соціальної політики.

Після війни Україна неодмінно постане перед викликом адаптації соціальної політики до реалій поствоєнного суспільства й економіки. Отже, вже сьогодні потрібно проаналізувати можливі напрямки перетворень, осмислити, в якому напрямку потрібно рухатись для практичної реалізації соціальної політики. Практичні наслідки змін усталених моделей потребують належного аналізу та осмислення.

Отже, мета навчальної дисципліни – ознайомити студентів з основами соціальної політики як науки та практичного механізму регулювання сучасного суспільного життя, навчити розрізняти моделі та принципи соціальної політики в різних країнах.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності