Перейти до основного вмісту
Логіка і критичне мислення
  • Семестр, у якому планується викладання Осінній, Весняний
  • Факультет / Інститут Філологічний
  • Форма контролю Залік
  • Кількість кредитів 3

Сучасний світ – конкурентний і вимогливий до людини, яка прагне реалізувати себе. Ці вимоги передусім стосуються ефективної комунікації – чіткості, ясності, вміння лаконічно і точно передавати власні думки або думки інших людей. Це неможливо без володіння якостями раціонального, орієнтованого на розв’язання нестандартних задач, критичного мислення. 

Час, коли студенти отримували готові знання, які можна було застосовувати у своїй професійній діяльності протягом всього життя уже давно минув і актуальними сьогодні є soft skills – неспеціалізовані, універсальні навички, які не пов'язані з конкретною сферою і можуть бути ефективно застосовані в будь-якій діяльності.

Одночасні – гнучкість і цілісність мислення, вміння працювати індивідуально і командно – те, що робить людину успішною у світі де синонімом професійної компетентності є не лише глибокі знання в основній сфері, а й універсальність – вміння адаптуватися до вимог часу. 

Ця навчальна дисципліна покликана підкріпити підвалини логічного та критичного мислення кожного слухача. Спок досяг свого успіху не тому, що народився [наполовину] вулканцем, а тому, що все життя вправлявся в логічній майстерності. 

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності